Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Batman Su Arıtma Cihazı

10 Aralık 2021      226 Okuma

Adıyaman Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Filtre Değişimi Montajı işlerinde

Batman’da Güvenilir Adres.

Adıyaman Su Arıtma Sistemleri, Batman da en çok satan Aquaplus Su Arıtma Cihazı Serisi 6 Aşamalı Coconat Karbon Filtre setine sahiptir. Batman’da Marka değeri olan tek Su Arıtma Cihazıdır. 

En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Adıyaman Su Arıtım Firması olarak, Siz değerli Hemşerilerimiz için özel tasarladığımız birbirinden güzel şık Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazlarımızın seçimini yapmadan önce bizleri 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak sizlere en uygun su arıtma cihaz modellerimizi birlikte belirleyelim.

Temiz Su ile Saglıklı Gelecek

Temiz Su ile Sağlıklı Gelecek

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Seçimi

Batman ilimizde Su kirliliğinin sebeplerini başında eskimiş Su isale boru hatları, altyapı sorunu konusunda hala büyük bir problem yaşamaktadır.

En önemli Su kaynağımız olan Zilek Suyunun Astbestli borular ile Şehre taşınması ve Köy ve baraj bölgesi yerleşim yerlerinde  baraj sularına karışan tarımsal zirai ilaçlamalara maruz kalması ve yeterli oranda Arıtım tesisinin olmaması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesi netice vermiştir. Yaşanılan hava kirliliği ve fabrika bacaları ve atıkları  doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Adıyaman Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kömür ve odun sobası kullanılması hava ve doğal olarak  su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranının yüksek olması ve beraberinde getirdiği hava kirliliğinin asit yağmurlarına dönüşmesi, zirai ilaçlamaların su kaynaklarına etkisi, içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Seri Cihazlarımız

Adıyaman su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak ilimizde hizmet vermekteyiz. Batman ve ilçeleri ile bölge Şehirleri olan Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adana, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Batman’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 Yıl ürün garantisi verdiğimiz AquaPlus Marka su arıtma cihazımız ile Batman halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular üretiyoruz,

Ayrıca Alkali seviyesi (+8,5pH) yüksek ve mineral zengini lezzetli sular içmeniz için özel filtrelerimiz ile Batman’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Riva Serisi Cihazlarımız

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da olduğu gibi Batman ilimizde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Batman halkının su içim alışkanlıklarına uygun su arıtma cihazlarının satış ve hizmetini  vermekteyiz.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri, Batman ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazınızı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size güvenilir, kaliteli içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Batman ve GAP coğrafyasının en Sert Kireçli Sularına karşı En uygun fiyatta Su Arıtma Cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Batman ilinde su arıtma cihazı satışımızı yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile sürdürmekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygundur ve kolay ödeme seçenekleri sağlayan bir firmadır. Hediye “Mineral Filtresi”  ile piyasadaki farkı ortadadır.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Batman merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personellerimiz, Covid-19 tedbirleri kapsamında sterilizasyon ve hijyen kurallarına riayet eden, hızlı servis ağımız ile sizlere hizmete devam ediyoruz. Ücretsiz keşif, ücretsiz montaj ve filtre bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Batman Merkez ve Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk ve Sason İlçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız

Şunu unutmayın ki; Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır. Tercihinizi, Bölgemizde Sürekli Hizmet veren, düzenli, disiplinli ve kendini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara