Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Diyarbakır Su Arıtma

15 Ocak 2021      403 Okuma

Diyarbakır Su Arıtma Sistemleri,

Firmamız Diyarbakır Su Arıtma Sistemleri ;  Diyarbakır da en çok satan Markamız AQUAPLUS – Setra Serisi ürünümüz, 6 Aşamalıdır ve  Multi Coconut Karbon Filtre setine sahiptir.

Diyarbakır ‘da Kurumsal Marka değerli, gerekli yasal izinleri ve Sertifikaları bünyesinde barındıran TEK Arıtma Cihazıdır. 

2021 YILI En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı İSO9001 BELGELİ, Güvenilir ve Garantilidir.

Temiz Sağlıklı Güvenilir Su İçin

Temiz Sağlıklı Güvenilir Su İçin

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Seçimi

Son yıllarda Diyarbakır ilimizde hava kirliliğine bağlı Sulardaki kirliliği riskli seviyelere  çıkmıştır ve en önemlisi eskimiş su isale boru hattı altyapı sorunu  konusunda problem yaşamaktadır.

Su kaynaklarının asit yağmurlarına maruz kalması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesi netice vermiştir.

Yaşanılan hava kirliliği ve kuraklık neticesinde doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Diyarbakır Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kömür ve odun sobası kullanılıyor olması hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranı çok yüksek olması, Tarımsal zirai ilaçların  su kaynaklarına etkisi ve hava kirliliğine sebep olan araçların egzoz gazları nedeniyle içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Diyarbakır su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Diyarbakır ilinde hizmet vermekteyiz. Diyarbakır ve ilçeleri ile bölge Şehirleri Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Osmaniye, İskenderun, Hatay, Adana illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Diyarbakır’da Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 05528157402 no’lu Çağrı Merkezi numaramızdan 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi ile Adana da  güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımızla evleriniz de sağlıklı sular üretiyoruz.

Ayrıca ALKALİ seviyesi yüksek ve mineral zengini lezzetli Sular içmeniz için Özel üretim Coconut filtrelerimiz ile Adana’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız 

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgelerimizde olduğu gibi Diyarbakır ilimizde de Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak, Diyarbakır Halkına su içim alışkanlıklarına uygun su arıtma cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazını bir gün içinde montajı ve kurulumu yapmaktadır.

Su Arıtma Cihazlarımız, Atatürk baraj havzasından Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size Su  kalitelisi yüksek damak tadınıza uygun içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Diyarbakır Bölgemizin Sert, Kireçli ve Kirletilmiş Sularına karşı en uygun sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Diyarbakır ilimizde su arıtma cihazı satışlarımızı; Yıllardır aynı kalitede, ödün vermeden ve en uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazımız benzersiz donanıma sahiptir. Kalitesiz Filtreleme ve Fason Üretim Copy ürünler satan diğer firmaların fiyatlarına göre çok daha uygundur.

Nakit alımlarda ödeme kolaylığı sağlayan Adıyaman Su Arıtma Sistemlerinden güvenle alışveriş yapa bilirsiniz.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Diyarbakır merkez ve ilçelerinde, konusunda uzman personellerimizle, Hijyen kurallarına riayet ederek, Hızlı Teknik  Servisimiz, Keşif, Montaj ve Düzenli filtre bakım ile aynı gün içinde hizmet sunuyoruz.

Diyarbakır Merkez ve ilçelerimiz Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Water Expres Pro Şeffaf Lüks Kasa

Express Water Pro Su Arıtma

Express Water – Ravent Cooll

Şunu unutmayın  Su Arıtma Cihazı bikere alınır. Tercihinizi, Bölgesinde KURUMSAL  hizmet veren, Düzenliliğini, Disiplinliğini ve Sürekliliğini kanıtlamış Firma;  Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara