Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Lexus Su Arıtma Abonelik Sistemi

ile cihaz satın almanıza ve filtre bakımını takip etmenize gerek kalmadan sağlıklı ve temiz su istediğiniz her an sizinle.

Sadece aylık sabit ücret karşılığında sahip olacağınız üstün Lexus Su Arıtma teknolojisi sağlıklı su ihtiyacınızı karşılarken, filtre değişim zamanlarınız Adıyaman Su Arıtma  Uzman Servisleri tarafından takip edilir; filtre değişikliği ve cihaz bakımı size uygun olan zamanda ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Talebiniz doğrultusunda uzman ekiplerimiz evinize gelerek keşif yapar ve size en uygun su arıtma çözümünü sunar. Yeni teknoloji Lexus su arıtma cihazının montajı tamamlandığı andan itibaren cihaz satın almanıza, filtre bakımını takip etmenize gerek olmadan istediğiniz zaman sağlıklı ve temiz suya ulaşmanın keyfini yaşamaya başlarsınız.

Bakımı ile uğraştırmayanLexus  su arıtma cihazı
Su arıtma cihazları genellikle benzer özelliklere sahip olsa da, kullanıcılar için önemli konuların başında uzun süreli kullanımda filtre başta olmak üzere ürünlerle ilgili kesintisiz destek. Lexus  su arıtma cihazına abone olduğunuzda, filtre değiştirme ve servisle uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Aylık sabit ödeme ile ürünü kiralar gibi, servis hizmetini de beraberinde alıyorsunuz. Uzun kullanımda filtre değişimlerine ücret ödemiyorsunuz. Filtreler de Adıyaman Su Arıtım  tarafından takip ediliyor ve 6 ayda bir ücretsiz değiştiriliyor.
Bakımı ile uğraştırmayan Lexus  su arıtma cihazı özellikleri ve abonelik sistemiyle bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Lexus  su arıtma cihazı abonelik sistemi
Perre Su Arıtma Abonelik Sistemi ile cihaz satın almanıza ve filtre bakımını takip etmenize gerek kalmadan sağlıklı ve temiz su istediğiniz her an sizinle.

Sadece aylık sabit ücret karşılığında sahip olacağınız üstün Lexus Su Arıtma teknolojisi sağlıklı su ihtiyacınızı karşılarken, filtre değişim zamanlarınız Adıyaman Su Arıtım Uzman Servisleri tarafından takip edilir; filtre değişikliği ve cihaz bakımı size uygun olan zamanda ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Abonelik sistemiyle bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Lexus su arıtma cihazı nasıl arıtma yapıyor?
Plastik şişelerdeki suların dolum koşulları yüzünden suyun içerisine karışan kimyasal maddeler ve bulunduğu ortamda ısı arttıkça taşıdığı gıdalara geçen çeşitli kimyasallar (BPA ve benzeri) sağlık problemlerinin önünü açabilmektedir.

Arıtma su sayesinde sadece içtiğiniz suyun değil, yıkama ve pişirme işlemi sırasında kullandığınız suyun da mikrobiyolojik kirlilik unsurları ve ağır metaller içermediğinden emin olabilirsiniz.

Yeni teknolojisi ile 5 aşamalı bir arıtma sistemine sahip Lexus su arıtma cihazları; ilk aşamada suda bulunan toz, kum gibi tortular ve partikülleri arıtır. İkinci aşamada zararlı molekülleri karbon tüpleri sayesinde ayrıştırır. Üçüncü aşamada ise su içinde bulanıklık ve berraklaştırma sağlanır Dördüncü aşamada su arıtmada en güvenilir yöntem olan NSF (National Sanitation Foundation) sertifikalı Ters Osmoz LG Membran teknolojisi ile mikro partikülleri ve ağır metalleri tutar. Dördüncü aşamadan sonra filtrelenen su, BPA (Bisfenol A) içermeyen ve yüksek saklama kapasitesi sunan su tankında depolanır. Beşinci filtreleme ise musluğu açtığınız anda devreye girerek son bir filtreleme gerçekleştirir. Böylece musluğu her açtığınızda taze ve sağlıklı su tükettiğinizden emin olursunuz.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2022 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara