Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Bal Ligi 2. Yarı İlk Karşılaşması Kilis Spor – Adıyaman 1954 Spor

18 Ocak 2020      191 Okuma     

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2’inci Grup maçında Kilis Belediyespora kendi sahasında konuk olan takımımız Adıyaman 1954spor deplasman da  1-1 berabere kalmasından sonda takımımız lider Adıyaman 1954spor 2 puan kaybetmesi nedeniyle liderlik koltuğundan indi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir futbol sergileyen Kilis Belediyespor 37 dakikada Özcan Polat’ın kaydettiği gol ile 1-0 yenik duruma düşen takımımız . 85 dakikada golcümüz  Fahri Eren Pamuk’un attığı gol ile beraberliği sağladı,

Adıyaman 1954spor bu sonuç ile liderliği Kahtaspor’a bıraktı.

Şehr-i Yaman taraftarlar derneği Başkanı Ramazan Aslan maç sorun yaptığı açıklamada ;

HATA 1.Takıma Golleriyle Büyük Katkı Sağlayan Halil Akhan’ın Yedek Bırakıp, Uyum Sürecini Daha Atlatamayan Forvet Mustafa Topuz’un İlk 11 de Sahaya Sürülmesi..

HATA 2.Herhangi Bir Sakatlığı Olmamasına Rağmen Defansın Bel Kemiği Kubilay’ın Yedek Bırakılması..

HATA 3.Penaltıyı Kaçırarak Büyük Üzüntü Yaşayan Psikolojikmen Çöken Sonraki Süreçte de Taraftarın Destek Vermesine Ve Bağrına Basmasına Rağmen,Bir Türlü O Psikolojiyi Üzerinden Atamayan Tayfun Karadağ’ı Kenara Almayıp Emre Aydoğan’ın Oyundan Çıkarılması

HATA 4.Oyun Sistemi Çökmüş Takıma Müdahale Edilememesi, Oyunu Okuyamaması Yanlış Kadro Seçimi ve Oyuncu Değişiklikleri Ve Akabinde 4 Maçta Kaybedilen Altın Değerinde 8 Puan.

Sezon Başında Güçlü YÖNETİM Güçlü TAKIM Güçlü TARAFTAR Profiliyle Yola Çıkmıştık. Bu Profilde Herşey Tamam Ama, Güçlü Teknik Ekip de Diyoruz..
Gerçekten Yazık Verilen Bunca Emeğin Hakkı Bu Olmamalı..Başkanımız Elinden Gelenin En İyisini Yaptı Ve Yapmaya da Devam Ediyor.
Kar Kış, Yağmur Çamur Demeden Takımını Desteklemeye Giden Bu Uğurda Yaralanan Bunca Taraftarın Emeklerine Hayallerine Yazık.
TARAFTAR Olarak Başkanımıza Yönetimize Ve Takımımıza Olan İNANCIMIZ, Güvenimiz Tam. Desteğimiz Sonuna Kadar Devam Edecektir..
AMA.. Kangren Olmuş Parmağı da Tüm Vücuda Yayılmadan Hançer Vurup Kesmek Gerek..

Saygılarımla💛💚

2. Yarının açılış maçında takımımız , Şampiyonluk yolunda  bu hafta Kilis Deplasmanında

Takımda yeni transferlerin de göz dolduracağı karşılaşmayı büyük bir taraftar topluluğunun izlemesi bekleniyor…

🔰KİLİS VE ANTEP DE YAŞAN BÜTÜN ADIYAMANLILARI KİLİSTEKİ MAÇA BEKLİYORUZ

🔰BAŞKA ADIYAMAN YOK

🔰SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİGİZ🔰

© 2021 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara