Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

İstanbul’da “Adıyaman Tanıtım Günleri”‘nde kenti tanıtacak.

20 Kasım 2019      223 Okuma     

Adıyaman Belediyesi, 21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek “Adıyaman Tanıtım Günleri”nde kenti tanıtacak.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED), Adıyamanlılar Vakfı, Adıyaman Valiliği, Adıyaman Belediyesi ve ilçe belediyelerinin destekleriyle 21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da bu yıl 2’inci düzenlenecek olan Adıyaman Tanıtım Günleri’nde Adıyaman’ı her yönüyle tanıtmak için hazırlıklarını tamamlayan Adıyaman Belediyesi, deneyimli ekip ve Adıyaman’ın güzelliklerini yansıtan materyallerle Yenikapı etkinlik alanında yerini alacak.

Tanıtım Günleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İstanbul’da yaşayan tüm Adıyamanlıları, Adıyaman sevdalılarını ve Adıyaman’ı tanımak isteyen vatandaşları Yenikapı’daki organizasyona davet etti.

Adıyaman tarihinin, kültürünün ve lezzetlerinin dört gün boyunca tanıtılacağı etkinlik için Adıyaman Belediyesi olarak her türlü desteği sağladıklarını da belirten Kılınç, “Huzur ve barış kenti olarak bilinen Adıyaman’ın kültürünü, tarihini ve doğasını İstanbul’da en iyi şekilde tanıtmak için hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah dört gün boyunca, görevlendirdiğimiz personellerimizle standımızı ziyaret edecek olan misafirlerimize ilimizin tescilli ürünleri ikram edip, kültürel değerlerimizi sergileyerek tanıtacağız.” ifadelerini kullandı.

Yenikapı Etkinlik Alanı’ndaki program, 21 Kasım Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan açılış programıyla başlayacak ve 24 Kasım Pazar günü sona erecek.

© 2021 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara