Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Kahtaya Yakışmadı,Çıkan Olaylar Maça Damga Vurdu

04 Şubat 2020      387 Okuma     

Kahta Atatürk Stadında oynanan TFF BAL Ligi 2. Gruptaki maçta Adıyaman 1954 Spor’u ağırlayan Kahta02 Spor kulübü, sahaya üzerinde “Geçmiş Olsun Elazığ Geçmiş Olsun Malatya” yazılı pankartla çıktı.

Maçın 42. Dakikasında ev sahibi takım oyuncalarından Barış Kılıç’ın attığı gol ile Kahta 02 Spor 1-0 öne geçti. Bu gol aynı zamanda ilk yarının da sonucu oldu.

Maçın ikinci yarısında ise Kahta 02 Spor oyuncularından İsmail Palta’nın 57. Dakikada attığı gol ile Kahta 02 Spor, 2-0 üstünlüğünü devam ettirdi.

Çekişmeli geçen maçta Adıyaman 1954 Spor oyuncularından Hakan Doğan 77. Dakikada bir gol atarak farkı 2-1 yaptı.

Maçın 81. Dakikasında ise Kahta 02 Spor oyuncusu Bahri Arslanlı’nın attığı gol ile maç 3-1 oldu.

5 Dakika uzatmalara gidilen maçta başka gol olmayınca maç 3-1 sona erdi.

Kahta 02 Spor evinde altın değerinde 3 puan alarak puanını 38 yaptı ve liderlik koltuğuna otururken rakibi Adıyaman 1954 Spor’u 2.sıraya düşürdü.

3-1 mağlup olan Adıyaman 1954 Spor Kulübü yönetimi, kulübün Teknik Direktörü Erol Kapusuzla yollarını ayırdı.

Protokol tribününde müsabakayı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı ve AK Parti Kahta ilçe Başkanı Bedir Yeni Kahta 02spor’un 1200 ve Adıyaman’dan gelen 50 kişilik taraftar müsabakayı izledi.

Adıyaman Şehr-i Yaman taraftarlar grubu Başkanı Abdurrahman ASLAN verdiği demeçte ,

Çok Mükemmel Bir Futbol Sergilediğimiz Maçtan Ne Yazıkki Bireysel Hatalardan Yediğimiz Gollerle Mağlup Olduk.Bu Anlamda Futbolcu Kardeşlerimi Tebrik Ediyorum.

Tribünde Takımını Canı Gönülden Destekleyen Bütün Taraftarlarımıza Teşekkür Ediyor Şükranlarımı Sunuyorum.

Taraftarlarımız Sitemlerinde Haklılar Hepimiz Çok Üzgünüz Ama Akılcı Adımlar Atılması Halinde Önümüzde Telafisi Mümkün Daha Çok Maçın Olmasıyla Beraber Rakibimizin de Çok Zorlu Maçlara Çıkacağını Unutmamalıyız.

Bunun Bilincinde Olarak Takımımıza Daha Çok Destek Vermemiz Gerekiyor Çünkü Henüz Herşey Bitmiş Değil..
Bundan Önce Söylemiştim Şimdi Yine Tekrar Ediyorum, Şuan İtibariyle Daha Sezon Sonu Gelmeden Hiç Kimsenin Ne Üzülmeye Ne de Sevinmeye Hakkı Yoktur..!

Maç Esnasında Yaşananlara Değinmek İstemiyorum Maçın Atmosferi Önemi, Stresli Geçeceği Ve Bunun Tribünlere Yansıyacağı Zaten Belliydi.

Bu Anlamda Tebrik Edeceğim Tek Kişi Gerek Maç Öncesi Şahsımı Arayarak Başarı Dilemesi Tribünlerimize Kadar Gelip Hoşgeldiniz Diyerek Dışarıda Kalan Taraftarlarımızı İçeri Alarak Hiç Bir Sıkıntı Çıkmasın Diye Büyük Çaba Sarfedip Tarafımızca Çok Büyük Takdir Toplayan Kahtaspor Başkanı Sayın Musa Yıldırım’a Çok Teşekkür Ediyorum Allah Razı Olsun.

Takımımıza Olan İNANCIMIZ Tam Olduğu Gibi Desteğimiz de Sonuna Kadar Devam Edecektir
Saygılarımla 💚💛

© 2021 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara