Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Malatya Su Arıtma cihazı

29 Ağustos 2020      458 Okuma

Malatya Su Arıtma Cihazı

AQUAPLUS ARL-455 STONİC SERİSİ

Özel Nakit Fiyat Kampanyası;

5 Aşamalı  Filitre – Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti – 12 Litrelik Antibakteriyel Metal Tank – 1100 iodine değerlerine sahip Post Karbon Tatlandırıcı Filtre – Avrupa Lüx Musluk – 2 Yıl  Garanti

>> İŞTE FIRSAT  <<

Aquaplus Arl-455 Stonic

NEWBAHAR KAMPANYASI NAKİT FİYAT : 5.500

5 AŞAMLI SU ARITMA SİSTEMİ

Paket İçeriği

Multi Coconut Karbon Filtreleme
5 Aşamalı Filtre Sistemi
• 12″ Inline PP Sediment Filtre
• 12″ Inline Euro GAC Coconut Karbon Filtre
• 12″ Inline Euro CTO Blok Coconut Karbon Filtre
• 10″ Inline Euro Post Karbon Filtre
• 80 Gpd NoName Membran
• 10″ Inline Alkali Taş Filtre
• Avrupa Lüks Musluk
• 3.2 Galon Antibakteriyel Metal Tank (12 Lt)
• Shut-Off Valf
• Flow 400
• Hat Alma vanası 3/8
• 6 mt Su Arıtma hortumu
• 2 Yıl Garanti
• Garanti Belgesi

Opsiyonel 

• Pompa
• 24V 1,5A Adaptör

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüleri (cm): Cihaz: 29 (Boy) x 47 (En) x 40 (Yük.) Ağırlık: 19 kg
Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.
Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.
Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan, birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.
Otomatik Kapama Valfi: Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.
Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.
Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “food contact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.
Alkali Post Karbon Filtre: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suya magnezyum, kalsiyum, potasyum, sodyum gibi mineraller ekleyerek suyu pH 8 seviyesine yükseltir. Alkali post karbon pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha doğal, sağlıklı hale getirir

Malatya Su Arıtma Cihazı

Malatya Su Arıtma Sistemleri, Malatya da en çok satan su arıtma cihazımız olan Aquaplus Serisi 5 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahiptir.  En iyi Donanım ödüllü, Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Malatya ilimiz ve ilçelerinde su arıtma cihazlarının montaj bakım ve servis işlerinde ve Bölgemize uygun en kaliteli su arıtma cihazlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bizleri 0552 815 74 02 no’lu iletişim numaramızdan arayarak sizler için en uygun Su Arıtma cihazlarını birlikte belirleyebiliriz.

Malatya da Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtre ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba etmeyin

Aquaplus Arl 455 Stonic Seri Su Arıtma

Arıtma Cihazı Seçimi

Malatya ilimizde hava kirliliği , su kirliliği ve en önemlisi eskimiş su isale altyapı sorunu  konusunda problem yaşamaktadır. Su kaynaklarına yağan  asit yağmurları sebep olduğu Fabrika bacaları, araçların sebep olduğu egzoz gazları hava kirliliğinin artırması ve  zirai ilaçlamalara mazur kalması sonucunda içme suyu kaynaklarının aşırı  riskli duruma gelmesine neden olmuştur.

Yaşanılan iklim değişikliği ve kuraklık doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Malatya Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kömür ve odun sobası kullanılması hem hava hem de buna bağlı  su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı aşırı yüksek olması gerekse zirai ilaçlamaların su kaynaklarına etkisi yüksek olması,  hava kirliliğine sebep olmasıyla içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

Malatya su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Malatya ilinde de hizmet vermekteyiz. Malatya ve ilçeleri ile bölge Şehirleri olan Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, İskenderun, Osmaniye, Hatay, Adana illerimize Hizmet verdiğimiz gibi  Malatya’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi vermekteyiz. Aquaplus Serisi ürünlerimiz olan kapalı kasa su arıtma cihazımız Malatya halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular üretiyoruz ,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek ve mineral zengini sular içmesiniz için Malatya’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Tecrübe Kalite Güven

Malatya Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da olduğu gibi Malatya ilinde de hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Malatya halkının su içim alışkanlıklarına en uygun şekilde hizmet vermektedir.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Malatya ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif sistemi ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun cihazı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size en kaliteli ve içime en uygun halde sunar. +8,5 Ph garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu ve GAP coğrafyasının Sert ve Kireçli Sularına Karşı en uygun sistematiğe sahip En İyi Fiyata Su Arıtma Cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Malatya ilinde su arıtma satışımız yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan Adıyaman Su Arıtım, Hediye “Multi Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Malatya merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personelleri, steril, hijyen kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Malatya ve  ilçelerimizde  Akçadağ Arapgir Arguvan Battalgazi Darende Doğanşehir Doğanyol Hekimhan Kale Kuluncak Pütürge Yazıhan Yeşilyurt ilçelerimizde de hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır. Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli ve sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara