Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Su Arıtma Filtresi

09 Ekim 2020      29 Okuma

Adıyaman ilimiz ve 9 ilçemizde özelinde su arıtma cihazı satış, servis ve  montajı gerçekleştirmekteyiz;

“Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Merkez, Samsat, Sincik, Tut” olmak üzere su arıtma cihazı montaj hizmetimizlerimizi almak için bize  +90 5523610233 nolu telefondan veya +90 552 361 02 33 nolu whatsapp numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Su Arıtma firmamız, Adıyaman da 7/24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Ayrıca ücretsiz  keşif ve su analiz hizmetimizden mutlaka yararlanıp içtiğiniz sulardaki değerlere kendi gözlerinizle şahit olmalısınız. Adıyaman su arıtma cihazı montajı hizmetimiz Adıyaman bölgesinde bu hizmeti veren diğer kurumlardan (markalardan) önde olduğunu her aşamasında siz değerli müşterilerimize gösterecektir.

Servis ve Montajda En Hızlı ve En Güvenilir Firmayız

Adıyaman Su Arıtma Servisi Olarak Sunmuş Olduğumuz Diğer Hizmetlerimiz
Teknolojik gelişmeler, büyük ve sistematik fabrikalar çevre kirliliğinin, atık kirliliğinin yanında doğal su kaynaklarımızın da kirlenmesine sebep olmaktadır. Günümüzde birçok farklı markaların su arıtma cihazları bulunmakta fakat, firma olarak Adıyaman su arıtma cihazı montajı endüstriyel ya da ev tipi olmak üzere kullanım kapasitesi ve kullanım amacına göre değişmektedir.

Yedek Parça Hizmetleri

Firmamızda su arıtma sistemlerine ve su yumuşatma sistemlerine ait birçok markanın orijinal yedek parça satışı yapılmaktadır. Firmamızda pompalar, tanklar, musluklar, bataryalar, hat alma aparttı, standart musluk, yıldız musluk ve daha pek çok orijinal yedek parça satışı yapılıyor.

Endüstriyel Cihazlar

Firmamız iş yerlerinde ihtiyaç duyulan daha büyük kapasiteli su arıtma cihazlarının ve su yumuşatma cihazlarının kurulumu ve montajını yapan köklü bir kuruluştur. Firmamızın online web sitesine giriş yaparak üye olabilir ve indirimli ürün fırsatlarını takip ederek ilk siz sipariş verebilirsiniz.

Montaj Hizmetlerimiz Neleri Kapsamaktadır?

Adıyaman su arıtma cihazı montajı için İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşıldığında, 24 saat içinde montaj hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Zengin, orjinal yedek parça ve deneyimli ustalarımız sayesinde, montaj işlemlerini hızlı ve garantili olarak yapmaktayız. Montaj işlemlerimizde;

Cihazın ilk kurulumu,
Kurulumdan sonra sistemi deneyip stabilize testlerinin yapılması,
Daha önceden kurulu olan cihazların, sökülerek yeni adrese tekrar kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
Adıyaman Bölgesinde Yeni Taşındığınız Evinize, İş Yerinize Sorunsuz Bir Şekilde Cihazın Sökülüp Takılması
Evlerde ve iş yerlerinde temiz su içmek artık çok basit. Çeşme sularınızı temizlemek, sağlığınızı korumak ve doğal bir su elde etmek için su arıtma cihazlarımızı tercih edebilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde ya da ofislerde sağlıklı sular kullanın. Sağlıklı su ile yaptığınız yemeklerin ve çayın tadına doyamayacaksınız. Su arıtma cihazlarımız hayatınızı kolaylaştırır ve sağlıklı yaşam için önemlidir.

Hızlı ve Kolay Montaj Aşaması
Aldığınız ürünlerin montajı firmamız ekiplerince yapılıyor. Türkiye’nin her yerinde servisimiz yer alıyor. Hızlı bir montaj süreci gerçekleşiyor. Ürünlerimizi satın alan müşterilerimiz garanti kapsamına giriyor ve garanti süresince tüm bakımlar firmamız tarafınca yapılıyor.

Taşınma Sırasında Monte İşlemleri
Su arıtma cihazlarından satın alan müşterilerimiz ev ya da iş yeri değiştirmek zorunda kaldıklarında ilk olarak firmamız ile iletişime geçmesi gerekiyor. Firmamız ekipleri tarafından bu hizmet ücretsiz karşılanıyor. Her çeşit takma ve sökme işlemleri en kısa sürede ekiplerimizce yapılıyor.

© 2020 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.