Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Garanti süreci ne kadardır?

23 Eylül 2019      354 Okuma

Garanti süreci ne kadardır? Garanti sürecine hangi koşullar dahil olmaktadır?

Garanti süreci ; Sanayi ve Ticaret Bakanlığının verdiği süreç 2 yıldır.

Garanti Belgesinin kullanılmasında 4077 sayılı Tüketicinin Koruması Hakkında Kanun ile bu kanuna dayanılarak yürürlüğe konulan Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik uyarınca, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.

Su Arıtma Filtre Değişimi Garanti Şartları
Su arıtma sistemi sağlıklı çalışması, arıtma işlemini tam olarak devam etmesi için su arıtma filtre değişiminin zamanında ve düzenli olarak yapılması ön şarttır. Su arıtma filtreleri kullanım talimatında yazıldığı şekilde düzenli olarak değiştirildiği sürece, su arıtma sistemi tüm donanımı garanti altındadır.

Ancak filtre değişimlerini düzenli olarak yetkili servisi ve orijinal filtreleri ile yapıldığı takdirde +3 yıl da ek olarak firmamız garantisi verilmektedir.

Filtre Değişim Süreci: Filtre değişim zamanlarınızda Adıyaman Su Arıtım Sistemleri bünyesinde bulunan Çağrı Merkezi birimimiz tarafından teknik servis hizmetimiz için aranırsınız, Filtre değişim için sizden  randevu alınır , Belirtilen gün ve saatte  Filtrelerinizi servisimiz tarafından evinize kadar getirilir ve Filtrelerimiz servis personelimiz tarafından değişimi sağlanır.

Filtreleri zamanında değiştirmek istemez ve değiştirilme servis talebimiz istenmez ise: Cihaz garanti süreci sona erer, Standart su kalitesi sağlanamaz, su üretim miktarı ve su arıtma cihazınızın su üretme itiş gücü azalır. Mekanik ve elektronik donanım zaman içinde arızalanır

Adıyaman Su Arıtma tarafında kurulan cihazlar üçüncü şahıslar tarafında servis hizmeti sağlanamaz, Sağlandığı takdirde Ürün Garantisi sonlanmış olunur.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2020 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.