Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Su Arıtma Montajı

16 Eylül 2020      825 Okuma

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Su Arıtma Cihazları Satışı, Servis ve Montaj işlerinde Güvenir Firmayız.

Bölgemizde Su Arıtma Cihazları konusunda “En iyi Eğitimli ve Donanımlı” Servis personellerine sahip tek firmayız;

Güvenilir, Sertifikalı, Kaliteli Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazları Serilerinin Satışını, Servis ve Montaj hizmetlerini sunuyoruz.

Firmamız, Sizin Sağlığınız için Cihazlarımızda ve Filtre guruplarında aşırı karmarjı gütmeden Birinci Kalite orjinal  filtreler kullanır, diğer taraftan öngörülü işçilik avantajı ile doğru abartılmamış fiyatlarla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

Şebeke suları yer altına döşenmiş Asbest’li borular  ile evinize ulaşırken Suyunuz bazı kimyasal (Klor, Asbest vb.)  kirliliklere maruz kalır, Sağlık açısından büyük risk oluşturan bu karışım biyolojik ve kimyasal zararlı maddeler vudumuzda kansere sebebiyet verir, Diğer taraftan depremlerin patlatmış olduğu borulara karışan çamur ve pis sular (Lagam) su kesintisi sonrası patlak borulardan tekrar içeri girerek evinize çamurlu su olarak gelir, Tüm bu kirlilikleri Evinizde kullandığınız Su Arıtma cihazlarımız temizler ve Su Arıtma Cihazımızın suyunu güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca bol seçenekli filtreleme sistemlerimiz ile Arıtma suyunuzun kalitesini arttırabilir, Hidrojen Filtre teknolojisi ve Mineral, Detox, Alkalik, pH seviyesi yüksek Canlı Sular  üretebilirsiniz.

Suyunuzu içme Suyu dışında; Yemeklerinizde, Çay Kahve, hamur işlerinizde, sebze ve meyvelerinizi yıkamada, Buzlaç ve Soğuk içecekler içinde Arıtma Cihazınızdan elde ettiğiniz suyu rahatlıkla kullanana bilirsiniz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım?

Suyunuzun basınç durumuna göre pompalı ya da pompasız, Su Sertlik derecesine göre işlevselleştirilmiş yeterli arıtım aşamaları ekleyerek, Sağlıklı Güvenilir Sertifikalı filtrelere sahip onlarca model ve serideki Aquaplus Markalı cihazlarımızı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tezgah altı ya da üstü, sebil tipi kullanımlara uygun farklı modeller ile yaşam alanınıza tarzınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Fason, Muadil veya Toplama Ürünler Sağlıklı mıdır?

Kontrolsüz denetimsiz olan piyasamızda öyle bir duruma geldi ki, sektörde herkes üretici konumuna geçti, daha doğrusu piyasadan topladığı üretim yeri meçhul, Filitre kalitesi ve içerisindeki malzemenin şüpheli olduğu filtreler ile insan sağlığının ticari hırsa kurban edildiği, binlerce sözde markalar, en bilineni LG Su arıtma cihazları Su Arıtma sektöründe mantar gibi çoğalmaya devam ediyor.

Son yıllarda Fason veya toplama cihaz dediğimiz ürünlerden dolayı binlerce kişi ya Sağlıklı Su içeceğim derken sağlıklarından olmuş hastalanmışlar yada Patlayan filtrelerden dolayı Evlerini Su başmış ve maddi manevi zararlara uğramıştırlar.

Firmamız asla üretim izin belgesi olmayan, Ticari kar amacı güden, Yetkisiz üreticilere fason ürettirilmiş “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa tabiri “sadece etiket marka ürünlerin satışını yapmadığı gibi bu ürünlerin herhangi bir servis hizmetini sağlamamaktadır.

Sağlığınız için Sertifika güvencesi ve Üretim izni olmayan ürünlere itibar etmeyiniz!!


Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük kullanım ihtiyacınıza göre depolama kapasitesine, yedek parça ve servis destek özelliklerine, cihazın sahip olduğu kalite belgelerine, teknolojisine ve filtre seçeneklerine dikkat edebilirsiniz. Evlerde ya da ofislerde kullanılmak üzere farklı tip tasarımların kullanım alanı özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

En Sağlıklı Su Arıtma Cihazı Hangisi?

Su arıtma cihazlarının geneli sağlıklı içme suyu sağlar. Mineral filtresi, su stabilizatörü, nano aktif karbon filtresi bulunan ek aşamalara sahip olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Metal paslanmaz tank, kalite malzemelerden üretilen filtre özelliklerine sahip olan cihazları kullanabilirsiniz.

Her Yudumda Saglıkla kalın

Her Yudumda Saglıkla kalın

Çeşme Suları Güvenilir mi ?

Ülkemizde içme suyu ihtiyacı sürekli artmaya devam ediyor, artışın fazla olmasından dolayı fiyatlar da yükselmeye devam ediyor. Yetkililer çeşme sularının her nekadar içilebileceğini söylese de, Klorlu çeşme sularını içme suyu olarak kullanmak sağlığa zararlıdır.

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Riva Serisi Cihazlarımız

Kesintisiz Uzman Kaliteli Servis

Firmamız, 7/24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Ayrıca keşif ve su analiz hizmetini de ücretsiz olarak vermekteyiz.

Servis ve Montajda En Hızlı ve En Güvenilir Firmayız

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ilk planda tutmaktayız.

Bu nedenle müşterilerimize satışını ve montajını yaptığımız su arıtma cihazlarımız, dünyadaki en son teknoloji olan Reverse Osmosis teknolojisini kullanmakta ve en kötü suları, hatta deniz sularını bile içme suyuna dönüştürebilmektedir.

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz montajların hızı ve elde edilen memnuniyet açısından, sektörde bölgemizde lider konumdayız.

Servis hizmetlerimizin belli başlıları şunlardır; 

> Arızaların tespiti ve anında müdahale edilmesi,
> Fiziksel ve kimyasal olarak su analizlerinin yapılması,
> Periyodik bakımların yapılması, Cihazınıza uygun filtreler değişimi
> Membran ve yardımcı ekipmanlarının değişimi

Adıyaman  Su Arıtma Servisi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimizdir.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara