Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Su Arıtma Montajı

16 Eylül 2020      1376 Okuma

Su Arıtma Cihazları Satışı, Servis ve Montaj işlerinde Bölgemizde Güvenilir Firmayız.

Bölgemizde Su Arıtma Cihazları konusunda “En iyi Eğitimli ve Donanımlı” Servis personellerine sahip tek firmayız;

Güvenilir, Sertifikalı, Kaliteli Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazları Serilerinin Satışını, Servis ve Montaj hizmetlerini sunuyoruz.

Su Arıtma Montaj Bedeli Hizmet Bölgelerimizde 500

Firmamız, Öncelik sizin sağlığınız olduğu için cihazlarımızda ve filtre guruplarında 1. Kalite orijinal  filtreler kullanıyoruz, diğer taraftan yılların vermiş olduğu tecrübenin sonucu  olan, öngörülü işçilik avantajı ile doğru abartılmamış fiyatlarla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

Şebeke suları evlerimize yer altına döşenmiş Asbest’li borular  ile ulaşmaktadır. Bu ASBEST’li borular suyunuza bazı kimyasal (Klor, Asbest vb.)  kirlilikler karışır, Sağlık açısından büyük risk oluşturan bu biyolojik ve kimyasal karışımlar, vücudumuzda çeşitli kanserlerin oluşmasına sebebiyet verir,

Diğer taraftan  deprem bölgesi olan topraklarımızda depremlerin sürekli olması  yer altında  döşenmiş boruların patlatmasına ve  bu patlak borulardan kaçan suların su kesintisi ile birlikte karışan çamurlu ve pis sular (Lagam) patlak olan borulardan tekrar içeri girerek evinize çamurlu su olarak gelir, Tüm bu kirlilikler evinizde kullandığınız Su Arıtma cihazları sayesinde temizlenir. Su Arıtma Cihazlarımızın arıtmış olduğu suları güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca çok çeşitli filtreleme sistemlerimiz sayesinde Arıtma suyunuzun kalitesini arttırabilir, daha sağlıklı ve içimi yumuşak sular elde edebilirsiniz. Hidrojen Filtre teknolojisi, Mineral Filtreler, Detox Filtreler, Alkalik pH Filtreler ile kalite seviyesi yüksek Canlı Sular  üretebilirsiniz.

Suyunuzu içme Suyu dışında; Yemeklerinizde, Çay Kahve, Hamur işlerinizde, sebze ve meyvelerinizi yıkamada, Buzlaç ve Soğuk içecekler içinde, Kireçsiz olması nedeniyle Ütü Suyu ve Turşu basmada kullanabilirsiniz. Su Arıtma Cihazınızdan elde ettiğiniz suyunuzu rahatlıkla kullanana bilirsiniz.

Multi Mineral Filtre Destegi

Multi Mineral Filtre Destegi

Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım?

Suyunuzun basınç durumuna göre pompalı ya da pompasız, Su Sertlik derecesine göre işlevselleştirilmiş ihtiyaca göre filtre aşamaları ekleyerek, Sağlıklı Güvenilir Sertifikalı filtrelere sahip onlarca model ve serideki Aquaplus Markalı cihazlarımızı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tezgah altı ya da üstü, sebil tipi kullanımlara uygun farklı modeller ile yaşam alanınıza tarzınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Fason, Muadil veya Toplama Ürünler Sağlıklı mıdır?

Kontrolsüz denetimsiz olan Su Arıtma piyasamızda öyle bir duruma geldi ki, sektörde herkes üretici konumuna geçti, daha doğrusu piyasadan topladığı üretim yeri meçhul, Filitre kalitesi ve içerisindeki malzemenin şüpheli olduğu filtreler ile insan sağlığının ticari hırsa kurban edildiği, binlerce sözde markalar, en bilineni LG Su arıtma cihazlarıdır. Su Arıtma sektöründe mantar gibi çoğalmaya devam ediyor. LG SU ARITMA SAHTE BİR ÜRÜNDÜR.

Son yıllarda Fason veya toplama cihaz dediğimiz ürünlerden dolayı onbinlerce kişi ya Sağlıklı Su içeceğim derken sağlıklarından olmuş hastalanmışlar yada Patlayan filtrelerden dolayı Evlerini Su başmış ve maddi manevi zararlara uğramıştırlar.

Firmamız asla üretim izin belgesi olmayan, Ticari kar amacı güden, Yetkisiz üreticilere fason ürettirilmiş “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa tabiri “sadece etiket marka ürünlerin satışını yapmadığı gibi bu ürünlerin herhangi bir servis hizmetini sağlamamaktadır.

Sağlığınız için Sertifika güvencesi ve Üretim izni olmayan ürünlere itibar etmeyiniz!!

Her Yudumda Saglıkla kalın

Her Yudumda Saglıkla kalın

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük kullanım ihtiyacınıza göre depolama kapasitesine sahip, yedek parça ve anında servis destek özelliklerine, cihazın sahip olduğu kalite belgelerine, teknolojisine ve filtre seçeneklerine dikkat edebilirsiniz. Evlerde ya da ofislerde kullanılmak üzere farklı tip tasarımların kullanım alanı özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

En Sağlıklı Su Arıtma Cihazı Hangisi?

Su arıtma cihazlarının geneli sağlıklı içme suyu sağlar. Mineral filtresi, su stabilizatörü, nano aktif karbon filtresi bulunan ek aşamalara sahip olan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Metal paslanmaz tank, kalite malzemelerden üretilen filtre özelliklerine sahip olan cihazlarımızı güven içide kullanabilirsiniz.

Çeşme Suları Güvenilir mi ?

Ülkemizde içme suyu ihtiyacı sürekli artmaya devam ediyor, artışın fazla olmasından dolayı fiyatlar da yükselmeye devam ediyor. Yetkililer çeşme sularının her ne kadar içilebileceğini söylese de, Suda bulunan Klor kimyasalı nedeniyle  çeşme sularını içme suyu olarak kullanmak sağlığa zararlıdır.

Kesintisiz Uzman Kaliteli Servis

Firmamız, 7/24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Ayrıca keşif ve su analiz hizmetini de ücretsiz olarak vermekteyiz.

Servis ve Montajda En Hızlı ve En Güvenilir Firmayız

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ilk planda tutmaktayız.

Bu nedenle müşterilerimize satışını ve montajını yaptığımız su arıtma cihazlarımız, dünyadaki en son teknoloji olan Reverse Osmosis teknolojisini kullanmakta ve en kötü suları, hatta deniz sularını bile içme suyuna dönüştürebilmektedir.

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz montajların hızı ve elde edilen memnuniyet açısından, sektörde bölgemizde lider konumdayız.

Servis hizmetlerimizin belli başlıları şunlardır; 

> Arızaların tespiti ve anında müdahale edilmesi,
> Fiziksel ve kimyasal olarak su analizlerinin yapılması,
> Periyodik bakımların yapılması, Cihazınıza uygun filtreler değişimi
> Membran ve yardımcı ekipmanlarının değişimi

Adıyaman  Su Arıtma Servisi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimizdir.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara