Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Su Arıtma Montajı

16 Eylül 2020      292 Okuma

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Su Arıtma Cihazları Satışını Servis ve Montaj

Adıyaman ve bölgesinde Su Arıtma Cihazları konusunda “En iyi Eğitimli ve Donanımlı” Servis personellerine sahip olan firmamız;

Güvenilir, Sertifikalı, Kaliteli Su Arıtma Cihazlarının  Satışını, Servis ve Montaj hizmetlerini sunar. Firmamız, Kaliteli Markalara ait Filtreler kullanarak 1. sınıf  malzemeler, Öngörülü işçilik ve en önemlisi Abartılmamış uygun fiyatlarla, siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Bu sözümüze kulak verin;  İçeriğini bilmediğiniz piyasada gelişi güzel tasarlanmış sistematik hatalarla dolu ve üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş Muadil Fason veya Toplama diye tabir edilen  arıtma cihazlarına paranızı heba etmeyiniz!!!

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?
Şebeke suyunda yer alan sağlık açısından risk oluşturan biyolojik ve kimyasal zararlı maddeler ve asitli sulardan arındırılmış Arıtılmış suyu güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca Musluk suyunuzun kalitesini arttırabilir, pH seviyesini yükseltebilirsiniz. Suyunuzu içmenin dışında yemekleriniz, sebze ve meyvelerinizi yıkamak içinde Arıtma Cihazınızdan elde ettiğiniz suyu kullanana bilirsiniz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım?
Suyunuzun basınç özelliğine göre pompalı ya da pompasız, yeterli arıtım aşamalarına ve sağlıklı güvenilir filtrelerle su arıtma işlemi yapan sertifikalı cihazlarımızı alabilirsiniz. Tezgah altı ya da üstü, sebil tipi kullanımlara uygun farklı modeller ile yaşam alanınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Fason, Muadil veya Toplama Ürünler Sağlıklı mıdır?
Su arıtma cihazları sektöründe  Ülkemizde bir denetleme mekanizması olmadığı için, herkes bir Su Arıtma Kutusu temin edip, İnternetten aldığı üretimi, kalitesi ve içeriği bilinmeyen filtreleri bilinçsizce sıralayarak bir arıtma cihazı kendince oluştura bilir. Lakin şu unutulmamalıdır ki piyasada kontrolsüz  ve filtre içeriği şüpheli binlerce materyal filtreler dolaşmaktadır, Son zamanlarda Fason veya toplama cihaz dediğimiz ürünlerden dolayı binlerce kişi hastalanmış Sağlıklı Su içeceğim derken sağlıklarından olmuştur. Firmamız asla üretim izin belgesi olmayan herhangi bir kayıtsız üreticilere fason ürettirilmiş sıfır marka değerine sahip olan ürünlerin satışını yapmadığı gibi bu ürünlerin herhangi bir servis hizmetinide sağlamamaktadır.

Sağlığınız için Sertifika güvencesi olmayan ürünlere itibar etmeyiniz!!


Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Günlük kullanıma göre depolama kapasitesine, yedek parça ve servis özelliklerine, cihazın sahip olduğu kalite belgesine, arıtma teknolojisine ve filtre seçeneklerine dikkat edebilirsiniz. Evlerde ya da ofislerde kullanılmak üzere farklı tip tasarımların kullanım alanı özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.
En Sağlıklı Su Arıtma Cihazı Hangisi?
Su arıtma cihazlarının geneli sağlıklı içme suyu sağlar. Mineral filtresi, su stabilizatörü, nano aktif karbon filtresi bulunan ek aşamalara sahip olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Metal paslanmaz tank, kalite malzemelerden üretilen filtre özelliklerine sahip olan cihazları kullanabilirsiniz.

Her Yudumda Saglıkla kalın

Her Yudumda Saglıkla kalın

Ülkemizde içme suyu ihtiyacı sürekli artmaya devam ediyor, artışın fazla olmasından dolayı fiyatlar da yükselmeye devam ediyor. Yetkililer çeşme sularının içilebileceğini söylese de, çeşme sularını içme suyu olarak kullanmak sağlığa zararlıdır.

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Riva Serisi Cihazlarımız

Kesintisiz Uzman Kaliteli Servis
Firmamız, 7/24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Ayrıca keşif ve su analiz hizmetini de ücretsiz olarak vermekteyiz.

Adıyaman su arıtma cihazı montajı hizmetimiz Adıyaman bölgesinde bu hizmeti veren diğer kurumlardan (markalardan) önde olduğunu her aşamasında siz değerli müşterilerimize gösterecektir.

Servis ve Montajda En Hızlı ve En Güvenilir Firmayız

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ilk planda tutmaktayız. Bu nedenle müşterilerimize satışını ve montajını yaptığımız su arıtma servisi, dünyadaki en son teknoloji olan reverse osmosis yöntemini kullanmakta ve en kötü suları, hatta deniz sularını bile içme suyuna dönüştürebilmektedir. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz montajların hızı ve elde edilen memnuniyet açısından, sektörde bölgemizde lider konumdayız.

Servis hizmetlerimizin belli başlıları şunlardır; 

> Arızaların tespiti ve anında müdahale edilmesi,
> Fiziksel ve kimyasal olarak su analizlerinin yapılması,
> Periyodik bakımların yapılması, Cihazınıza uygun filtreler değişimi
> Membran ve yardımcı ekipmanlarının değişimi

Adıyaman  Su Arıtma Servisi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimizdir.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2022 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara