Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Kapalı Kasa Su Arıtma Nedir?

27 Ağustos 2020      1331 Okuma

Kapalı Kasa Su Arıtma Nedir?

Bu tip Su arıtma cihazlarımız,  yüzyılımızın en son teknoloji ürünü olan İnline filtreleme teknolojisine sahip Kapalı Kasa kutu sistemidir, Kapalı bir muhafaza içinde dışarıdan baktığınızda filtre gibi herhangi bir cihaz aksamı görmezsiniz.

Daha Uzun Ömürlüdür

Cihazın her parçası tek bir kutu içinde olduğundan estetik açıdan daha çok tercih edilir.

İnline sistem olmayan, açık kasa su arıtma cihazlarına kıyasla daha az yer kaplar, çünkü her parçası tek bir kutu içindedir, filtreler için ayrı bir housing kaba ihtiyaç yoktur, ekstra alan gerektirmez.

Su arıtım tekniği olarak açık kasalara göre, kapsül filtre dediğimiz inline filtreleme sistemine sahiptir. Yıllık (12ay) filitre ömürlü değişim sistemine sahiptir, bu nedenle daha Ekonomik ve daha uzun ömürlüdür.

Daha çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de kullanıcılar tarafından daha sağlıklı hijyenik ve güvenli görülmesidir.

Çünkü cihazın içinin hava ile teması yoktur ve açık kasalardaki toz, bakteri ve koku oluşumu bu kasalarda görülmez. Giriş ve çıkışlarında özel güvenlik kilit sistemleri bulunur bu yüzden su kaçağı gibi olası riskleri ortadan kaldırır. Ayrıca bu tip artıma cihazı filtreleri daha uzun ömürlüdür ve montaj gerektirmeden evde bireysel takıp çıkartmaya uygundur.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara