Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Hizmetler

21 Mart 2017      2124 Okuma

Hizmetlerimiz

Adıyaman Su Arıtma  ; Doğu Akdeniz ve Güneydoğu illerimizin genelinde Arel Grup A.Ş. bünyesinde Markalaşmış olan  AQUAPLUS MARKA SU ARITMA cihazlarımızın, bütün Serilerinin Satışı,  Montajı ve Filtre değişimin hizmetini yapmaktayız.

Aynı zamanda  piyasadaki her marka ve modeldeki Su Arıtma Cihazlarının  Satış, Montaj ve Filtre değişimini  en uygun fiyata kısa sürede itina ile yapmaktadır.

Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler;

Müşterilerimizin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için; Kaliteli Sağlıklı  TSE, FDA, NSF ve ISO9001 kalite belgelerine sahip,  Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazı sistemlerinin satışını yapmaktayız.

Konusunda uzman, yetişmiş tecrübeli teknik kadromuz ile kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışımızla, siz değerli Müşterilerimizin hizmetinde olmaktan Adıyaman Su Arıtma Sistemleri olarak gurur ve mutluluk duyuyoruz.

SU ARITMA SERVİSİ NEDEN ÖNEMLİ

Yöremizde ve Bölgemiz de Su Arıtma cihazı satış ve montajı, su arıtma cihazlarının filtre değişimi, servis hizmetlerini ve su arıtma cihazlarının arıza, bakım ve onarım işlerini çözümlemede 5 yılı aşkın iş tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ORJİNAL FİLTRE SU ARITMA CİHAZLARINDA NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Sizlere sunduğumuz ürünlerimizde; Marka değeri olan Güvenilir, Kaliteli,  Sertifikalı ekipmanları seçiyor ve içeriğinde Multi Coconut Karbon Filtreler bulunan ürünleri  kullanmaktayız.

Ayrıca ek aşama filtrelerimiz ile PostCarbon Tatlandırıcı FiltreGümüş iyonlu Mineral Filtreler ve Alkalik Filtre seçeneklerimiz ile Ph oranı yüksek (+8.4 Ph) sular üretebilirsiniz. Vücudunuzda birikmiş olan toksinleri Detox Filtrelerimizle kolaylıkla atabilir,

Yeni Nesil  Hidrojen Filtre teknolojisi ile Canlı Sular elde ederek zinde ve enerjik olabilir, Daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilir siniz.

Su arıtma cihazlarını kullanan bireyler, her türlü kanser riskine  karşı  gelecekte karşılaşma oranı, arıtma cihazı kullanmayanlara  oranla daha az riski taşırlar,

Su Arıtma Sistemlerimizi kullanarak daha sağlıklı uzun bir ömrü aileniz ile birlik yaşaya bilirsiniz.

DÜZENLİ FİLTRE DEĞİŞTİRMEK CİHAZ SU KALİTESİNİ ARTIRIR MI?

1 yıllık veya 6 aylık periyotlu olan Su Arıtma Cihazlarınızın, filtre değişimi ve  bakımlarını Muadil veya Fason Üretim filtreler yerine, Orijinal, Belgeli, Kaliteli Sertifikalı Sağlıklı Filtreler ile değiştirebilir ve tecrübeli servis elemanlarımızın desteğiyle su arıtma cihazınızı çok verimli hale getire bilirsiniz.

Ayrıca Adıyaman’da ilk defa uygulanan;” AdıyamanAbone”  sistemi ile eskimiş, arızalı veya kullanmadığınız, su arıtma cihazınızı yıllık makul bir bedel ödeyerek CROS Su Arıtma cihazı ile ekonomik bir şekilde takas edebilirsiniz.

BÖLGEMİZDE SU ARITMA DESTEĞİ BİZDEN ALINIR

Firmamız ile ilgili  memnuniyetinizi soru ve şikayetlerinizi, ürünlerimiz konusunda daha detaylı bilgiyi almak için, Sektördeki uzun süreçli bilgi birikimleri ve deneyimli Uzman personellerimiz; Siz değerli Müşterilerimize destek vermeye 7/24 hazırdır,

İletişim sayfamızdan bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara