Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Hizmetler

21 Mart 2017      1597 Okuma

Hizmetlerimiz

Adıyaman Su Arıtma Firmamız ; Doğu Akdeniz ve Güneydoğu illerimizin genelinde Arel Grup A.Ş. bünyesinde Markalaşmış olan  AQUAPLUS MARKA SU ARITMA cihazlarımızın, her modeldeki Serisinin Satış, Servis, Montajı ve Filtre değişimini yapmaktayız.

Aynı zamanda Piyasa ürünlerinde de Marka değeri olan Cihazların  Satışı ve Filtre değişimini  en uygun fiyata kısa sürede itina ile yapmaktadır.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler;

Müşterilerimizin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için; Kaliteli bir yaşam standardının yakalanması gereği olarak TSE, FDA, NSF ve ISO9001 kalite belgelerine sahip,  Aquaplus Marka ve Serisi  Su Arıtma Cihazı sistemlerinin satışını yapmaktayız.

Konusunda uzman, yetişmiş teknik kadromuz ile kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışımızla, siz değerli Müşterilerimizin hizmetinde olmaktan Adıyaman Su Arıtma Sistemleri gurur ve mutluluk duyar.

SU ARITMA SERVİSİ NEDEN ÖNEMLİ

Yöremizde ve Bölgemiz de Su Arıtma cihazı satış ve montajı, su arıtma cihazlarının filtre değişimi, servis hizmetlerini ve su arıtma cihazlarının arıza, bakım ve onarım işlerini çözümlemede 14 yılı aşkın iş tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Her Yudumda Saglıkla kalın

Her Yudumda Saglıkla kalın

ORJİNAL FİLTRE SU ARITMADA NEDEN ÖNEMLİ?

Sizlere sunduğumuz ürünlerimizde; Marka değeri olan Güvenilir, Kaliteli,  Sertifikalı Cihazlari seçiyor ve içeriğinde Multi Coconut Karbon Filtreler bulunan ürünleri  kullanmaktayız.

Ayrıca ek aşama filtrelerimiz ile PostCarbon Tatlandırıcı FiltreGümüş iyonlu Mineral Filtreler ve Alkalik Filtre seçeneklerimiz ile Ph oranı yüksek (+8.4 Ph) sular üretebilirsiniz. Vücudunuzda birikmiş olan toksinleri Detox Filtrelerimizle kolaylıkla atabilir,

Yeni Nesil  Hidrojen Filtre teknolojisi ile Canlı Sular elde ederek zinde ve enerjik olabilir, Daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilir siniz.

Su arıtma cihazlarını kullanan bireyler, her türlü kanser riskine  karşı  gelecekte karşılaşma oranı, arıtma cihazı kullanmayanlara  oranla daha az riski taşırlar,

Su Arıtma Sistemlerimizi kullanarak daha sağlıklı uzun bir ömrü aileniz ile birlik yaşaya bilirsiniz.

Adıyamanın Tercihi Su Arıtma

Adıyaman Su Arıtma

DÜZENLİ FİLTRE DEĞİŞTİRMEK CİHAZ SU KALİTESİNİ ARTIRIR MI?

1 yıllık veya 6 aylık periyodlu olan Su Arıtma Cihazlarınızın, filtre değişimi ve  bakımlarını Muadil veya Fason Üretim filtreler yerine, Orijinal, Belgeli, Kaliteli Sertifikalı Sağlıklı Filtreler ile değiştirebilir ve tecrübeli servis elemanlarımızın desteğiyle su arıtma cihazınızı çok verimli hale getire bilirsiniz.

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Ayrıca Adıyaman’da ilk defa uygulanan;” AdıyamanAbone”  sistemi ile eskimiş, arızalı veya kullanmadığınız, su arıtma cihazınızı yıllık makul bir bedel ödeyerek Lexus Su Arıtma cihazı ile ekonomik bir şekilde takas edebilirsiniz.

BÖLGEMİZDE SU ARITMA DESTEĞİ BİZDEN ALINIR

Sektörümüz ile ilgili  soru ve şikayetlerinizi, ürünlerimiz konusunda daha detaylı bilgiyi almak için, Sektördeki uzun süreçli bilgi birikimleri ve deneyimli Uzman personellerimiz; Siz değerli Müşterilerimize destek vermeye 7/24 hazırdır,

İrtibata iletişim sayfamızdan hemen geçebilirsiniz.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara