Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemleri

Hizmetler

21 Mart 2017      667 Okuma

Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemleri;

Müşterilerimize daha sağlıklı bir yaşam sunabilmek adına; Kaliteli bir yaşam standardını yakalamanız için TSE, NSF, FDA Kalite belgelerine sahip, her marka ve modelde  su arıtma cihazı sistemlerimiz  ve konusunda uzman yetişmiş teknik kadromuz ile, kaliteli güler yüzlü hizmet anlayışımızla değerli Hemşehrilerimizin hizmetinde olmaktan Adıyaman Su Arıtım Sistemleri gurur ve mutluluk duyar.

Adıyaman ve bölgesinde su arıtma cihazı montajı, su arıtma cihazlarının servis hizmetlerini ve her türlü su arıtma cihazının arıza, bakım ve onarım işlerini çözümlemede 11 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ürünlerimizde; Kaliteli filtreler, gramajı çalınmamış ve Orijinal granül PostCarbon (coconat) FiltreGümüş iyonlu Mineral Filtre  ve  Suyunuzu canlandıran Alkali Filtre seçeneklerimiz ile Ph oranı yüksek ( enaz 8.4 Ph ) sular sunacak olan Filtrelerimiz ile vücudunuzda birikmiş olan toksinleri kolaylıkla atacak, aynı zamanda daha zinde ve enerjik olabilir, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Adıyaman Su arıtma cihazlarımızı kullanan bireyler, her türlü kanser riskine  karşı  gelecekte karşılaşma oranı arıtma cihazı kullanmayanlara  oranla daha az riski taşırlar, Su Arıtma Sistemlerimizi kullanarak daha sağlıklı uzun bir ömrü aileniz ile birlik yaşaya bilirsiniz.

Her türlü su arıtma cihazınızın montajını  1 gün için de  çok uygun fiyata kısa sürede itina ile yapılır.

Yıllık periyotlu veya 6 Aylık periyotlu su arıtma cihazlarınızın, filtre değişimi ve  bakımlarını ÇİN menşeli filtreler yerine, Orijinal, Belgeli, Kaliteli AVRUPA Filtreler ile değiştirebilir ve tecrübeli servis elemanlarımızın desteğiyle su arıtma cihazınızı çok verimli hale getire bilirsiniz.

Ayrıca Adıyaman’da ilk defa uygulanan;” AdıyamanAbone ”  sistemi ile eskimiş, arızalı veya kullanmadığınız, su arıtma cihazınızı yıllık makul bir bedel ödeyerek Perre Su Arıtma cihazı ile ekonomik bir şekilde takas edebilirsiniz.

Sektörümüz ile ilgili  soru ve şikayetlerinizi, ürünlerimiz konusunda daha detaylı bilgiyi almak için, Uzman personellerimiz Hemşehrilerimize destek vermeye 7/24 hazırdır,

İrtibata iletişim sayfamızdan hemen geçebilirsiniz.

Adıyaman Su Arıtım | Tüm Hakları Saklıdır © 2020