Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Hizmetler

21 Mart 2017      890 Okuma

Sertifikalı Su Arıtma Cihazlarında 5 yıl cihaz  garantisi 10 yıl bakım garantisi veriyoruz!!!

Su arıtma cihazı servis ve arıtma montajı ve filitre değişimini 1 gün için de  çok uygun fiyata kısa sürede itina ile yapılır.

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler;

Müşterilerimize daha sağlıklı bir yaşam sunabilmek adına; Kaliteli bir yaşam standardını yakalamanız için TSE, FDA, NSF Kalite belgelerine sahip, her marka ve modelde  su arıtma cihazı sistemlerimiz  ve konusunda uzman yetişmiş teknik kadromuz ile, kaliteli güler yüzlü hizmet anlayışımızla değerli Hemşehrilerimizin hizmetinde olmaktan Adıyaman Su Arıtım Sistemleri gurur ve mutluluk duyar.

SU ARITMA SERVİSİ NEDEN ÖNEMLİ

Adıyaman ve yöresinde su arıtma cihazı satış ve montajı, su arıtma cihazlarının filtre servis hizmetlerini ve su arıtma cihazlarının arıza, bakım ve onarım işlerini çözümlemede 12 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ORJİNAL FİLTRE SU ARITMADA NEDEN ÖNEMLİ?

Ürünlerimizde; Kaliteli organik filtreler, gramajlı Filtreler ve Orijinal granül PostCarbon (coconat) FiltreGümüş iyonlu Mineral Filtre  ve  suyunuzu canlandıran Alkalik Filtre seçeneklerimiz ile Ph oranı yüksek ( enaz 8.4 Ph ) sular sunacak olan Filtrelerimiz ile vücudunuzda birikmiş olan toksinleri kolaylıkla atacak, aynı zamanda daha zinde ve enerjik olabilir, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Adıyaman Su arıtma cihazlarını kullanan bireyler, her türlü kanser riskine  karşı  gelecekte karşılaşma oranı, arıtma cihazı kullanmayanlara  oranla daha az riski taşırlar, Su Arıtma Sistemlerimizi kullanarak daha sağlıklı uzun bir ömrü aileniz ile birlik yaşaya bilirsiniz.

DÜZENLİ FİLTRE DEĞİŞTİRMEK CİHAZ SU KALİTESİNİ ARTIRIR MI?

Yıllık periyotlu veya 6 Aylık periyotlu su arıtma cihazlarınızın, filtre değişimi ve  bakımlarını ÇİN menşeli filtreler yerine, Orijinal, Belgeli, Kaliteli AVRUPA Filtreler ile değiştirebilir ve tecrübeli servis elemanlarımızın desteğiyle su arıtma cihazınızı çok verimli hale getire bilirsiniz.

Ayrıca Adıyaman’da ilk defa uygulanan;” AdıyamanAbone ”  sistemi ile eskimiş, arızalı veya kullanmadığınız, su arıtma cihazınızı yıllık makul bir bedel ödeyerek Lexus Su Arıtma cihazı ile ekonomik bir şekilde takas edebilirsiniz.

ADIYAMAN DA SU ARITMA DESTEĞİ BİZDEN ALINIR

Sektörümüz ile ilgili  soru ve şikayetlerinizi, ürünlerimiz konusunda daha detaylı bilgiyi almak için, Uzman personellerimiz Hemşehrilerimize destek vermeye 7/24 hazırdır,

İrtibata iletişim sayfamızdan hemen geçebilirsiniz.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2021 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara