Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Hakkımızda

21 Mart 2017      752 Okuma

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz?

Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemleri;
2009 yılında başlayan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Evsel Su Arıtma Cihazları ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri,  Su arıtma cihazı ve Ekipmanları konusunda satış yapan ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Evsel ve Endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı montajlama ve montaj sonrası hizmetleri, mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif yedek parçalarının teminini, toptan ve perakende satışını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Satış ve Montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, arıza ve teknik konularda müşteri çözüm odaklı, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.
Firmamızın değişmez prensibi; Daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; Hizmette dürüstlük ve kalitedir, prensibiyle çalışan Adıyaman Su Arıtım Sistemleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

© 2021 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara