Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Mersin Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      2569 Okuma

Mersin Su Arıtma Servisi Satış ve Müşteri Hizmetleri 

Evinizde ve Ofisinizde kullanmakta olduğunuz Su Arıtma Cihazınızın filtrelerini;  Sağlıklı, Güvenilir, Kaliteli, NSF Sertifikalı ve  TSE belgeli filtrelerimiz ile değiştiriyoruz.

Geniş Filtre çeşitliliğimizle hizmetinizdeyiz.

Cihazınızda filtrelenen Arıtma Suyunuzu, isterseniz zengin içerikli  filtrelerimizle minarallendiriyoruz. İsterseniz; Ph (8,4) oranı yükselten  Alkalik taşlı Filtrelerimiz ile tatlandırıyoruz. 

Garantili işçilik hizmetimizde değişen parçaların tamamı 1 yıl garantilidir. Membran Filtre ( Ana Beyin Filtre) dahil 

Ayrıca Mersin’de ilk defa uygulanan

Garantili Filtre Değişim Servis hizmetimiz ile haklarınız koruyoruz.

Her zaman En uygun fiyat politikamızla,

Mersin’e özel fiyatlarımızı kaçırmayın.

AMAN DİKKAT !!!
Mersin piyasasındaki  çoğu firmaların kullandığı sahte, kalitesiz, üretim yeri belli olamayan,
sağlıksız filtrelerle SAĞLIĞINDAN OLMA.
Basit düz pazarlama mantığı sunan
LİYAKATSIZ bugün var – yarın yok elemanlara İTİBAR ETMEYİNİZ!
Sizlere abartılı fiyatlar sunarak, 
KALİTELİ ALGISI yapan  şahıslara KANMAYINIZ”
Yüksek FAHİŞ FİYATLI TEKLİFLERE
( 1.200₺’de başlayıp 1.750₺ varan ) ALDANMAYINIZ!!!

HER MARKA İÇİN ;

Ön Üçlü  Euro Filtre Değişimi : 600₺

Paket içeriği ; İnline/Kartuş/Takçevir  5 mic. Pp Sediment + Coconut Bazlı Gac Karbon + Cto Blok Karbon (Nsf Sertifikalı)

5’li Tam set Euro Set Filtre Değişimi +  Full Bakım : 1.100₺

Paket içeriği ; İnline/Kartuş/Takçevir 5 mic. Pp Sediment  + Coconut Bazlı Gac Karbon + Coconut Bazlı Cto Blok Karbon (Nsf sertifikalı) + 1812/80 Gpd Trojan Membran 1/1 atık değerli + 1000 iodine değerli Euro Tatlandırıcı Post Karbon Filtre + Tank çıkış basınç tamamlama + Atık Kısıcı değişimi Flow 450cc + Valf Kontrolleri.
orjinal su arıtma filtresi

Plus İnline su arıtma filtresi

Filtrelerini en uygun fiyata garantili değiştir

Hemen Ara  –  0 552 815 74 02

Unutma süresinde değiştirilmeyen Su Filtreleri Sağlıklı su üretemez!! 

>> İŞTE FIRSAT  <<

Özel Nakit Fiyat Kampanyası;

5 Aşamalı Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti

8 Litrelik Anti bakteriyel Metal Tank – 1100 iodine değerlerine sahip Post Karbon Tatlandırıcı Filtre

Paslanmaz Avrupa Lüx Musluk – 2 Yıl  Garanti ve Ücretsiz Montaj Fırsatı

Aquaplus Arl-235 Riva Seri

Sevgililer Gününe

ÖZEL NAKİT FİYAT 4.500

arl 235 aquaplus su arıtma

☝️

Tıkla Sende Sahip Ol

Mersin’de Orijinal,  Markalı, Tek Su arıtma Cihazıdır.

İso9001 normlarında üretilmiş, TSE belge kayıtlı,

Sertifikalı, Kaliteli ve Güvenilirdir.

AMAN DİKKAT!! ;

Mersin piyasasında
Etiket Marka; herhangi bir adi plastikten üretilmiş sağlıksız  kasaya toplanmış filtreler ile marka değeri olmayan etiketten ibaret cihazlar,
Fason; Üretim izin belgesi olmayan  fason üreticilere sağlıksız filtreler ile toplamış etiket marka kaçak cihazlar,
Muadil/Copy Ürün ; Bir distribütörün Markasının ve Kasasının kopyası alınarak, olması gereken kaliteden daha az kalitede ürettirilen ve daha Pahalıya Satılan, etiket marka

Cihazlara paranızı kaptırmayın. SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN

arl 455 arel aquaplus su arıtma

AQUAPLUS Markalı Ürünlerimiz;

AREL GRUP BÜNYESİNDE ÜRETİLMİŞTİR

Mersin Su Arıtma Cihazı Seçimi

Mersin ilimizde hava kirliliğinin başlıca sebepleri,  Organize sanayindeki  fabrikalarının atıkları, Ak Gübre ve Cam sanayi gibi fabrikaların  bacalarından havaya salınan gazlar, suların kirlenme nedenlerinin en başında gelmektedir.

Bir diğer en önemli sebep ise eskimiş su isale boru hattı altyapı sorunu  konusunda  ilimiz büyük problem yaşamaktadır

Mersin’de su isale hattı SU kayıp oranı bölge illerine göre en riskli seviyededir. Ayrıca su kaynaklarının hava kirliliğinden dolayı  asit yağmurlarına maruz kalması, bağ ve bahçelerin  zirai Tarım ilaçlamaları sonucunda  içme suyu kaynaklarının tesiri Sularımızın riskli duruma gelmesine neden olmaktadır.

Mersin Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranının çok yüksek olması, ve oluşturduğu agır karbondioksit gazlarının hava kirliliğine sebep olması sonucu, içme suyu kaynaklarını oldukça etkilediğini  görmekteyiz.

Mersin su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Mersin ilinde hizmet vermekteyiz. Mersin ve ilçeleri ile bölge Şehirlerimiz olan Adıyaman, Şanlıurfa,  illerimize Hizmet verdiğimiz gibi  Mersin’de  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl Ürün Garantisi vermekteyiz. Mersin de halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımız ile  sağlıklı sular üretiyoruz,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek ve mineral zengini Lezzetli sular içmeniz için Mersin’de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Mersin Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu’da ve Doğu Akdeniz  bölgesinde olduğu gibi  Mersin ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Mersin halkının su içim ve damak alışkanlıklarına uygun su üreten Cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

Her zaman  En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Mersin ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun cihazımızı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Berdan baraj gölü havzasında Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size en kaliteli ve içime uygun sular sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazları Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurova’nın İncisi Mersin ve Taşeli (Kilikya) coğrafyasının Kireçli Sert Sularına karşı,  en uygun sistematiğe sahip  ve En Uygun Fiyata Su Arıtma Cihazı satışı yapmaktayız.

su arıtma 05528157402

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Mersin ilinde su arıtma cihazı satışlarımızı  yıllardır kaliteden ödün vermeden ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazı fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan Adıyaman Su Arıtım, Hediye “Multi Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Mersin merkezi ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personellerimiz; steril, hijyen ve Covid-19 kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Mersin merkezi ve ilçeleri Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gökova, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli ve sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara