Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Mersin Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      1987 Okuma

Mersin Su Arıtma Servisi Satış ve Müşteri Hizmetleri 

Evinizde Ofisinizde kullanmakta olduğunuz Su Arıtma Cihazınızın filtrelerini;  Sağlıklı,Güvenilir, Kaliteli, NSF Sertifikalı ve en önemlisi  TSE belgeli filtrelerimiz ile değiştiriyoruz.

Cihazınızda filtrelen Arıtılmış Suyunuzu, isterseniz zengin içerikli çeşitli filtrelerimizle minarallendiriyor ve Ph oranı yükselten  Alkalik taşlı Filtrelerimiz ile tatlandırıyoruz.

Ayrıca Mersin’de ilk defa uygulanan Garantili Filtre Değişim Servis hizmetimiz ile haklarınız koruyoruz.

Değişen parçaların tamamı 1 yıl garantilidir. Membran  Ana Beyin Filtre Dahil 

Her zaman En uygun fiyat politikamızla, Açılışa özel fiyatlarımızı kaçırmayın.

AMAN DİKKAT !!!
Mersin piyasasındaki  çoğu firmaların kullandığı sahte, kalitesiz, üretim yeri belli olamayan,
sağlıksız filtrelerle SAĞLIĞINDAN OLMA.
Basit düz pazarlama mantığı sunan
LİYAKATSIZ bugün var – yarın yok elemanlara İTİBAR ETMEYİNİZ!
Sizlere abartılı fiyatlar sunarak, 
KALİTELİ ALGISI yapan  şahıslara KANMAYINIZ”
Yüksek FAHİŞ FİYATLI TEKLİFLERE
( 1.200₺’de başlayıp 1.750₺ varan ) ALDANMAYINIZ!!!

HER MARKA İÇİN ;

Ön Üçlü  Filtre Değişimi : 500₺

Şimdi %12 indirimli Ay Sonuna Kadar bu fırsatı kaçırma.. Paket içeriği ; 5 mic. Pp Sediment + Coconut Bazlı Gac Karbon + Cto Blok Karbon (Nsf Sertifikalı)

5li Tam set Değişim Full Bakım : 900₺

Şimdi %15 indirimli Ay Sonuna Kadar bu fırsatı kaçırma.. Paket içeriği ; 5 mic. Pp Sediment  + Coconut Gac Karbon + Coconut Cto Blok Karbon (Nsf sertifikalı) + 1812/80 Gpd NoName Membran 1/1 atık değerli + 1000 iodine değerli Tatlandırıcı Post Karbon Filtre + Tank çıkış basınç tamamlama + Atık Kısıcı değişimi Flow 450cc + Valf Kontrolleri.

Hemen Ara  –  05528157402

Filtrelerini en uygun fiyata garantili değiştir

>> İŞTE FIRSAT  <<

Eylül Ayına  Özel Nakit Fiyat Kampanyası;

5 Aşamalı Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti + 8 Litrelik Anti bakteriyel Metal Tank – 1100 iodine değerlerine sahip Post Karbon Tatlandırıcı Filtre – Paslanmaz Avrupa Lüx Musluk – 5 Yıl Tam Garanti

Aquaplus Arl-225 Cros

Su Arıtma Cihazı 3.250₺

8 Litreliklerde Kampanya

☝️

Tıkla Sende Sahip Ol

Mersin’de Tek Orijinal  Markalı Su arıtma Cihazıdır – İso9001 normlarında üretilmiş Fabrika Ürünüdür.

Sertifikalı, Kaliteli ve Güvenilir

AMAN DİKKAT!! ;

Mersin piyasasında

Etiket Marka; herhangi bir adi plastikten üretilmiş sağlıksız  kasaya toplanmış filtreler ile marka değeri olmayan etiketten ibaret cihazlar,

Fason; Üretim izin belgesi olmayan  fason üreticilere sağlıksız filtreler ile toplamış etiket marka kaçak cihazlar,

Muadil/Copy Ürün ; Bir düstribütörün Markasının ve Kasasının kopyası alinarak, olması gereken kaliteden daha az kalitede ürettirilen ve daha Pahalıya Satılan, etiket marka

Cihazlara paranızı kaptırmayın. SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN

AQUAPLUS Markalı Ürünlerimiz;

En iyi Donanım ödüllü, İso9001 Kalite ve TSE Belgeli, Sertifikalı, Güvenilir ve Garantilidir.

AREL GRUP BÜNYESİNDE ÜRETİLMİŞTİR

Mersin Su Arıtma Cihazı Seçimi

Mersin ilimizde hava kirliliğinin başlıca sebepleri,  Organize sanayindeki  fabrikalarının atıkları, Ak Gübre ve Cam sanayi gibi fabrikaların  bacalarından havaya salınan gazlar, suların kirlenme nedenlerinin en başında gelmektedir.

Bir diğer en önemli sebep ise eskimiş su isale boru hattı altyapı sorunu  konusunda  ilimiz büyük problem yaşamaktadır

Mersin’de su isale hattı SU kayıp oranı bölge illerine göre en riskli seviyededir. Ayrıca su kaynaklarının hava kirliliğinden dolayı  asit yağmurlarına maruz kalması, bağ ve bahçelerin  zirai Tarım ilaçlamaları sonucunda  içme suyu kaynaklarının tesiri Sularımızın riskli duruma gelmesine neden olmaktadır.

Mersin Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranının çok yüksek olması, ve oluşturduğu agır karbondioksit gazlarının hava kirliliğine sebep olması sonucu, içme suyu kaynaklarını oldukça etkilediğini  görmekteyiz.

Mersin su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Mersin ilinde hizmet vermekteyiz. Mersin ve ilçeleri ile bölge Şehirlerimiz olan Adıyaman, Şanlıurfa,  illerimize Hizmet verdiğimiz gibi  Mersin’de  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl Ürün Garantisi vermekteyiz. Mersin de halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımız ile  sağlıklı sular üretiyoruz,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek ve mineral zengini Lezzetli sular içmeniz için Mersin’de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Mersin Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu’da ve Doğu Akdeniz  bölgesinde olduğu gibi  Mersin ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Mersin halkının su içim ve damak alışkanlıklarına uygun su üreten Cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

Her zaman  En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Mersin ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun cihazımızı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Berdan baraj gölü havzasında Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size en kaliteli ve içime uygun sular sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazları Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurova’nın İncisi Mersin ve Taşeli (Kilikya) coğrafyasının Kireçli Sert Sularına karşı,  en uygun sistematiğe sahip  ve En Uygun Fiyata Su Arıtma Cihazı satışı yapmaktayız.

su arıtma 05528157402

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Mersin ilinde su arıtma cihazı satışlarımızı  yıllardır kaliteden ödün vermeden ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazı fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan Adıyaman Su Arıtım, Hediye “Multi Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Mersin merkezi ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personellerimiz; steril, hijyen ve Covid-19 kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Mersin merkezi ve ilçeleri Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gökova, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli ve sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara