Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Mersin Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      411 Okuma

Mersin Su Arıtma Sistemleri,

Mersin de en çok satan Aquaplus Marka Ürünümüz olan SetraPlus Su Arıtma Cihazımız 6 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahip Mersin de Tek Fabrikasyon Üründür.

Mersin piyasasında Marka değeri olmayan, Fason veya Muadil üretim Toplama ürünlerle kıyaslanamayacak kadar Kalitelidir.

En iyi Donanım ödüllü, Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Adıyaman Su Arıtım Firması olarak,  Sizin için özel tasarladığımız  Aquaplus Marka Su Arıtma cihazlarımızın seçimi yapmadan önce bizleri 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak sizlere en uygun su arıtma cihazınızı birlikte belirleyelim.

Aman Dikkat!! Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtre ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba edip Sağlığınızdan Olmayın.

Temiz Sağlıklı Güvenilir Su İçin

Temiz Sağlıklı Güvenilir Su İçin

Mersin Su Arıtma Cihazı Seçimi

Mersin ilimizde hava kirliliğinin sebeplerin başında, Organize sanayi fabrikalarının atıkları, Ak Gübre ve Cam sanayi bacalarının havaya salınan gazları, su kirliliği en başında gelmektedir. Bir diğer ve en önemli olanı ise eskimiş su isale boru hattı altyapı sorunu  konusunda büyük problem yaşamaktadır

Mersin’de su isale hattı kayıp oranı bölge illerine göre en riskli seviyededir. Ayrıca su kaynaklarının hava kirliliğinden dolayı  asit yağmurlarına maruz kalması, bağ ve bahçelerin  zirai Tarım ilaçlamaları sonucunda  içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesi netice vermiştir.

Yaşanılan iklim değişikliği ve kuraklık neticesinde doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Mersin Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranının çok yüksek olması, su kaynaklarına etkisi gerekse hava kirliliğine sebep olmasıyla içme suyu kaynaklarına oldukça etkilediğini  görmekteyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Mersin su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Mersin ilinde hizmet vermekteyiz. Mersin ve ilçeleri ile bölge Şehirlerimiz olan Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, İskenderun, Adana illerimize Hizmet verdiğimiz gibi  Mersin’de  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl Ürün Garantisi vermekteyiz. Mersin de halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımız ile  sağlıklı sular üretiyoruz,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek ve mineral zengini Lezzetli sular içmeniz için Mersin’de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Mersin Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu’da ve Doğu Akdeniz  bölgesinde olduğu gibi  Mersin ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Mersin halkının su içim ve damak alışkanlıklarına uygun su üreten Cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

Her zaman  En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Mersin ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun cihazımızı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Berdan baraj gölü havzasında Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size en kaliteli ve içime uygun sular sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazları Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurovanın İncisi Mersin ve Taşeli (Kilikya) coğrafyasının Kireçli Sert Sularına karşı  en uygun sistematiğe sahip  ve En Uygun Fiyata Su Arıtma Cihazı satışı yapmaktayız.

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Riva Serisi Cihazlarımız

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Mersin ilinde su arıtma cihazı satışlarımızı  yıllardır kaliteden ödün vermeden ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazı fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan Adıyaman Su Arıtım, Hediye “Multi Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Mersin merkezi ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personellerimiz; steril, hijyen ve Covid-19 kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Mersin merkezi ve ilçeleri Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gökova, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Water Expres Pro Şeffaf Lüks Kasa

Express Water Pro Su Arıtma Cihaz

Express Water – Ravent Cooll

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli ve sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara