Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Adana Su Arıtma Cihazları

29 Ağustos 2020      211 Okuma

Adana Su Arıtma Cihazları

Adana Su Arıtma Sistemleri, Adana da en çok tercih edilen Aquaplus Su Arıtma Cihazı Serisi, 6 Aşamalı Coconat Karbon Filtre setine sahiptir.  Adana’da Marka değeri olan tek Arıtma Cihazıdır. 

En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

“Muadil, Toplama ve Fason üretim ürünler gibi gelişi güzel tasarlanmış, kalitesiz filtrelere ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba ederek Sağlığınızdan Olmayın!!”

Temiz Su ile Saglıklı Gelecek

Temiz Su ile Saglıklı Gelecek

Adana Su Arıtma Cihazı Seçimi

Adana ilimiz Akdeniz Bölgesinin En büyük sanayii şehirlerimizin en başında gelir  Çukurova’mızın tarım  ambarı ve insanların yoğun olarak yaşadığı kalabalık bir ilimizdir. Buna bağlı olarak oluşan  hava kirliliği, çevre kirliliği, Tarımsal zirai ilaçların etkisi, çoklu ulaşım yolları ile oluşan egzoz emisyon gazları ve salınımları ile büyük oranda hava kirliliğine  sebebiyet vermektedir.

Diğer  en önemli sorunlarında biriside eskimiş su isale boru hattı altyapı sorunu konusunda büyük problem yaşamaktadır.

Berdan barajı gölet havzasında bulunan fabrikalar ve atıkları, zirai tarım ilaçları, hava kirliliğinin etkilediği  asit yağmurları sonucunda, baraj havzasında içme suyu kaynaklarını aşırı riskli duruma getirmiştir.

Yaşanılan iklim değişiklikleri ve kuraklık doğal su döngüsüne etkisi günümüzde oldukça yüksek olmuştur.

Water Expres Pro Şeffaf Lüks Kasa

Express Water Pro Lüx Kasa Su Arıtma Cihazı

Ravent Cooll -Express Water 

Adana Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde hâlâ  kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı yüksek olması, asit yağmurlarının oluşmasına ve su kaynaklarına etkisi, gerekse tarım arazilerinin ilaçlanmasında dolayı suyu kaynaklarına ağır metal içerikli zehirlerin karışımını görmekteyiz.

Adana Su Arıtma Cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adana ilinde hizmet vermekteyiz. Adana ve ilçeleri ile bölge Şehirleri Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Adana’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi vermekteyiz, Adana da  güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımızla evleriniz de sağlıklı sular üretiyoruz.

Ayrıca alkalin seviyesi yüksek ve mineral zengini lezzetli Sular içmeniz için özel üretim filtrelerimiz ile Adana’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Adana Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgelerimizde olduğu gibi Adana ilimizde de Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak, Adana halkına su içim alışkanlıklarına uygun su arıtma cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adana ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazını bir gün içinde montajı ve kurulumu yapmaktadır.

Berdan baraj havzasından Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size Su  kalitelisi yüksek damak tadınıza uygun içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurova Bölgemizin Sert, Kireçli ve Kirletilmiş Kimyasal karışımlı Sularına karşı en iyi sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız 

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adana ilimizde su arıtma cihazı satışımızı, yıllardır aynı kaliteden ödün vermeden ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan; Adıyaman Su Arıtma Sistemlerinden güvenle alışveriş yapa bilirsiniz.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adana merkezinde ve tüm ilçe, mahallelerimizde konusunda uzman personelleri, Covid-19 tedbirleri kapsamın da sterilizasyon ve hijyen kurallarına riayet eden, hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj, filtre bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet sunuyoruz.

Adana ve ilçeleri Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir  ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Ravent Smart Lüx Kasa Su Arıtma

Ravent Smart Lüx Kasa Su Arıtma

Ravent Smart 2.2 Şeffaf Pro

Şunu unutmayın ki;  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli, sürekliliğini kanıtlamış, Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2022 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara