Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Adana Su Arıtma Cihazları

29 Ağustos 2020      743 Okuma

Adana Su Arıtma Cihazları

Firmamız Adana Su Arıtma Sistemleri ;  Adana da en çok satan Markamız AQUAPLUS – Setra Serisi ürünümüz, 6 Aşamalıdır ve  Multi Coconut Karbon Filtre setine sahiptir. 

Adana’da Kurumsal Marka değerli, gerekli yasal izinleri ve Sertifikaları bünyesinde barındıran TEK Arıtma Cihazıdır. 

2021 YILI En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı İSO9001 BELGELİ, Güvenilir ve Garantilidir.

Temiz Su ile Saglıklı Gelecek

Temiz Su ile Saglıklı Gelecek

Adana Su Arıtma Cihazı Seçimi

Adana ilimiz Akdeniz Bölgesinin en büyük sanayii şehirlerimizin başında gelir, Çukurova’mızın tarım  ambarı ve insanların yoğun olarak yaşadığı kalabalık bir ilimizdir. Buna bağlı olarak oluşan  hava kirliliği, çevre kirliliği, Tarımsal zirai ilaçlamaların etkisi, Çoklu ulaşım yolları sebebiyle oluşan egzoz emisyon gazları ve salınımları ile büyük oranda hava kirliliğine yaşamaktadır.

Bir diğer önemli sorunlarında birisi de Eskimiş Su isale boru hattı altyapı sorunudur. Su kaçak oranı oluşan depremler sayesinde hat safhada olup büyük Sağlıksal problemler yaşamaktadır.

Berdan barajı gölet havzasında bulunan fabrikalar ve atıkları, zirai tarım ilaçları, hava kirliliğinin etkilediği  gibi  asit yağmurlarına da sebebiyet vererek, baraj havzasında içme suyu kaynaklarını aşırı riskli duruma getirmiştir.

Yaşanılan iklim değişiklikleri ve kuraklık doğal su döngüsüne etkisi günümüzde oldukça yüksek olmuştur.

Water Expres Pro Şeffaf Lüks Kasa

Express Water Pro Lüx Kasa Su Arıtma Cihazı

Ravent Cooll -Express Water 

Adana Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde hâlâ  kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı yüksek olması, asit yağmurlarının su kaynaklarına etkisi, Gerekse tarım arazilerinin ilaçlanmasında dolayı, Su kaynaklarına ağır metallerin ve zehirlerin karıştığını görmekteyiz.

Adana Su Arıtma Cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adana ilimizde ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bölge komşu şehirleri; Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Adana’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 05528157402 no’lu Çağrı Merkezi numaramızdan 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi ile Adana da  güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımızla evleriniz de sağlıklı sular üretiyoruz.

Ayrıca ALKALİ seviyesi yüksek ve mineral zengini lezzetli Sular içmeniz için Özel üretim Coconut filtrelerimiz ile Adana’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Adana Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgelerimizde olduğu gibi Adana ilimizde de Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak, Adana halkına su içim alışkanlıklarına uygun su arıtma cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adana ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazını bir gün içinde montajı ve kurulumu yapmaktadır.

Su Arıtma Cihazlarımız, Berdan baraj havzasından Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size Su  kalitelisi yüksek damak tadınıza uygun içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurova Bölgemizin Sert, aşırı Kireçli ve Kimyasallar ile kirletilmiş Sularına karşı en iyi sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız 

Adana Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adana ilimizde su arıtma cihazı satışlarımızı; Yıllardır aynı kalitede, ödün vermeden ve en uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazımız benzersiz donanıma sahiptir. Kalitesiz Filtreleme ve Fason Üretim Copy ürünler satan diğer firmaların fiyatlarına göre çok daha uygundur.

Nakit alımlarda ödeme kolaylığı sağlayan Adıyaman Su Arıtma Sistemlerinden güvenle alışveriş yapa bilirsiniz.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adana Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adana merkez ve ilçelerinde, konusunda uzman personellerimizle, Hijyen kurallarına riayet ederek, Hızlı Teknik  Servisimiz, Keşif, Montaj ve Düzenli filtre bakım ile aynı gün içinde hizmet sunuyoruz.

Adana ve ilçeleri; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir  ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Ravent Smart Lüx Kasa Su Arıtma

Ravent Smart Lüx Kasa Su Arıtma

Ravent Smart 2.2 Şeffaf Pro

Şunu unutmayın  Su Arıtma Cihazı bikere alınır. Tercihinizi, Bölgesinde KURUMSAL  hizmet veren, Düzenliliğini, Disiplinliğini ve Sürekliliğini kanıtlamış Firma;  Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara