Adıyaman Su Arıtım Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Adana Su Arıtma Cihazları

29 Ağustos 2020      123 Okuma

Adana Su Arıtma

Adana Su Arıtma Sistemleri, Adana da en çok satan Aquaplus su arıtma cihazımız olan  6 Aşamalı Cocanat Carbon Filtreleme setine sahip tek Arıtma Cihazıdır.  En iyi Donamım ödüllü NSF Sertifikalı Güvenilir Garantilidir.

“Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtre ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba etmeyin”

Adana Su Arıtma Cihazı Seçimi

Adana ilimiz büyük sanayii şehirlerimizin en başında gelmesi ile birlikte aynı zamanda  Çukurova’mızın tarım  ambarı ve insanların yoğun yaşadığı bir ilimizdir. Buna bağlı olarak hava kirliliği, çevre kirliliği, Tarımsal zirai ilaçların etkisi, çoklu ulaşım ; hava alanı ile ülkemizin en işlek karayolları olan  D-400 karayolu ve Niğde -Şanlıurfa Otobanın geçmesi ile oluşan egzos emisyon gazları ile birlikte diğer  en önemli sorunlarında biriside eskimiş su isale altyapı sorunu  konusunda problem yaşamaktadır. Su kaynaklarının fabrika atıkları ve zirai ilaçların etkilediği  asit yağmurlarına maruz kalması sonucunda baraj havzasında  içme suyu kaynaklarının riskli duruma getirmiştir. Yaşanılan hava kirliliği ve kuraklık doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Ravent Cooll -Express Water 

Adana Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak  büyük sanayi fabrikalarının atıklarının geniş tarım arazilerine salınması, tarım arazilerinin zirai ilaçlanması ve şehirde hâlâ  kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı yüksek olması, su kaynaklarına etkisi gerekse hava kirliliğine sebep olmasıyla içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

Adana su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adana ilinde hizmet vermekteyiz. Adana ve ilçeleri ile bölge Şehirlerimiz olan Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, İskenderun ve Mersin illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Adana’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi ve 10 yıl bakım garantili, Sertifikalı  ürünlerimiz olan kapalı kasa su arıtma cihazlarımız ile  Adana’lılara  güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımızla sağlıklı sular sunuyoruz, ayrıca  alkalik seviyesi yüksek ve mineral zengini su içmeniz için Adana’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Adana Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgelerimiz’de olduğu gibi Adana ilinde de hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adana’lılara su içim alışkanlıklarına en uygun şekilde hizmet vermektedir. En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adana ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun cihazı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır. Berdan baraj havzasından Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı bileşenleri filtre ederek size Su  kalitelisi yüksek damak tadınıza uygun içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Adıyaman Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır. Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurova coğrafyasının Kireçli Sularına karşı en uygun sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız 

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adana ilinde su arıtma satışımız yıllardır aynı kaliteden ödün vermeden ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan;

Adıyaman Su Arıtım, “+Multi Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adana merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personelleri; Covid-19 tedbirleri kapsamın da sterilizasyon ve hijyen kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Adana ve ilçeleri Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir  ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Ravent Smart 2.2 Şeffaf Pro

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli sürekliliğini kanıtlamış, Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2021 Adıyaman Su Arıtım | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara