Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Adana Su Arıtma Cihazları

29 Ağustos 2020      1017 Okuma

AQUAPLUS ARL-455 STONİC SERİSİ

Özel Nakit Fiyat Kampanyası

5 Aşamalı Filtrasyon – Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti – 12 Litrelik Antibakteriyel Metal Tank – 1100 İodine değerlerine sahip Post Karbon Coconut Tatlandırıcı Filtre –  Avrupa Lüx Musluk – 2 Yıl Garanti

>> İŞTE FIRSAT  <<

Aquaplus Arl-455 Stonic

NEWBAHAR KAMPANYASI NAKİT FİYAT 5.500

5 AŞAMLI SU ARITMA SİSTEMİ

Paket İçeriği

Multi Coconut Karbon Filtreleme
5 Aşamalı Filtre Sistemi
• 12″ Inline PP Sediment Filtre
• 12″ Inline Euro GAC Coconut Karbon Filtre
• 12″ Inline Euro CTO Blok Coconut Karbon Filtre
• 10″ Inline Euro Post Karbon Filtre
• 80 Gpd NoName Membran
• 10″ Inline Alkali Taş Filtre
• Avrupa Lüks Musluk
• 3.2 Galon Antibakteriyel Metal Tank (12 Lt)
• Shut-Off Valf
• Flow 400
• Hat Alma vanası 3/8
• 6 mt Su Arıtma hortumu
• 2 Yıl  Garanti
• Garanti Belgesi

Opsiyonel 

• Pompa
• 24V 1,5A Adaptör

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüleri (cm): Cihaz: 29 (Boy) x 47 (En) x 40 (Yük.) Ağırlık: 19 kg
Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.
Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.
Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan, birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.
Otomatik Kapama Valfi: Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.
Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.
Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “food contact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.
Alkali Post Karbon Filtre: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suya magnezyum, kalsiyum, potasyum, sodyum gibi mineraller ekleyerek suyu pH 8 seviyesine yükseltir. Alkali post karbon pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha doğal, sağlıklı hale getirir

Adana Su Arıtma Cihazları

Firmamız Adana Su Arıtma Sistemleri ;  Adana da en çok satan Markamız AQUAPLUS ARL 455 – Stonic Serisi ürünümüz, 5 Aşamalıdır ve  Multi Coconut Karbon Filtre setine sahiptir.  Adana’da Kurumsal Marka değerli, gerekli yasal izinleri ve Sertifikaları bünyesinde barındıran TEK Arıtma Cihazıdır. 

2023 YILI En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı İSO9001 BELGELİ, Güvenilir ve Garantilidir.

Adana Su Arıtma Cihazı Seçimi

Adana ilimiz Akdeniz Bölgesinin en büyük sanayii şehirlerimizin başında gelir, Çukurova’mızın tarım  ambarı ve insanların yoğun olarak yaşadığı kalabalık bir ilimizdir. Buna bağlı olarak oluşan  hava kirliliği, çevre kirliliği, Tarımsal zirai ilaçlamaların etkisi, Çoklu ulaşım yolları sebebiyle oluşan egzoz emisyon gazları ve salınımları ile büyük oranda hava kirliliğine yaşamaktadır.

Bir diğer önemli sorunlarında birisi de Eskimiş Su isale boru hattı altyapı sorunudur. Su kaçak oranı oluşan depremler sayesinde hat safhada olup büyük Sağlıksal problemler yaşamaktadır.

Berdan barajı gölet havzasında bulunan fabrikalar ve atıkları, zirai tarım ilaçları, hava kirliliğinin etkilediği  gibi  asit yağmurlarına da sebebiyet vererek, baraj havzasında içme suyu kaynaklarını aşırı riskli duruma getirmiştir.

Yaşanılan iklim değişiklikleri ve kuraklık doğal su döngüsüne etkisi günümüzde oldukça yüksek olmuştur.

Adana Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde hâlâ  kullanılan kömür ve odun sobaları hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı yüksek olması, asit yağmurlarının su kaynaklarına etkisi, Gerekse tarım arazilerinin ilaçlanmasında dolayı, Su kaynaklarına ağır metallerin ve zehirlerin karıştığını görmekteyiz.

Adana Su Arıtma Cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adana ilimizde ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bölge komşu şehirleri; Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Adana’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 05528157402 no’lu Çağrı Merkezi numaramızdan 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi ile Adana da  güvenilirliği sertifikalandırılmış cihazlarımızla evleriniz de sağlıklı sular üretiyoruz.

Ayrıca ALKALİ seviyesi yüksek ve mineral zengini lezzetli Sular içmeniz için Özel üretim Coconut filtrelerimiz ile Adana’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

12 litre 6 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Adana Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgelerimizde olduğu gibi Adana ilimizde de Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak, Adana halkına su içim alışkanlıklarına uygun su arıtma cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adana ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazını bir gün içinde montajı ve kurulumu yapmaktadır.

Su Arıtma Cihazlarımız, Berdan baraj havzasından Şebekeye verilen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size Su  kalitelisi yüksek damak tadınıza uygun içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Çukurova Bölgemizin Sert, aşırı Kireçli ve Kimyasallar ile kirletilmiş Sularına karşı en iyi sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Adana Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adana ilimizde su arıtma cihazı satışlarımızı; Yıllardır aynı kalitede, ödün vermeden ve en uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazımız benzersiz donanıma sahiptir. Kalitesiz Filtreleme ve Fason Üretim Copy ürünler satan diğer firmaların fiyatlarına göre çok daha uygundur.

Nakit alımlarda ödeme kolaylığı sağlayan Adıyaman Su Arıtma Sistemlerinden güvenle alışveriş yapa bilirsiniz.

Adana Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adana merkez ve ilçelerinde, konusunda uzman personellerimizle, Hijyen kurallarına riayet ederek, Hızlı Teknik  Servisimiz, Keşif, Montaj ve Düzenli filtre bakım ile aynı gün içinde hizmet sunuyoruz.

Adana ve ilçeleri; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir  ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın  Su Arıtma Cihazı bikere alınır. Tercihinizi, Bölgesinde KURUMSAL  hizmet veren, Düzenliliğini, Disiplinliğini ve Sürekliliğini kanıtlamış Firma;  Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara