Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Adıyaman Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      541 Okuma

AQUAPLUS ARL-455 STONİC SERİSİ

Özel Fiyat Kampanyası;

5 Aşamalı Filitre Sistemi – Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti – 12 Litrelik Antibakteriyel Metal Tank – 1100 İodine değerlerine sahip Post Karbon Coconut Tatlandırıcı Filtre –  Avrupa Lüx Musluk – 2 Yıl Garanti

>> İŞTE FIRSAT  <<

Aquaplus Arl-455 Stonic

NEWBAHAR KAMPANYASI NAKİT FİYAT 5.500

5 AŞAMLI SU ARITMA SİSTEMİ

Paket İçeriği

Multi Coconut Karbon Filtreleme
5 Aşamalı Filtre Sistemi
• 12″ Inline PP Sediment Filtre
• 12″ Inline Euro GAC Coconut Karbon Filtre
• 12″ Inline Euro CTO Blok Coconut Karbon Filtre
• 10″ Inline Euro Post Karbon Filtre
• 80 Gpd NoName Membran
• 10″ Inline Alkali Taş Filtre
• Avrupa Lüks Musluk
• 3.2 Galon Antibakteriyel Metal Tank (12 Lt)
• Shut-Off Valf
• Flow 400
• Hat Alma vanası 3/8
• 6 mt Su Arıtma hortumu
• 2  Yıl Garanti
• Garanti Belgesi

Opsiyonel 

• Pompa
• 24V 1,5A Adaptör

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüleri (cm): Cihaz: 29 (Boy) x 47 (En) x 40 (Yük.) Ağırlık: 19 kg
Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.
Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.
Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan, birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.
Otomatik Kapama Valfi: Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.
Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.
Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “food contact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.
Alkali Post Karbon Filtre: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suya magnezyum, kalsiyum, potasyum, sodyum gibi mineraller ekleyerek suyu pH 8 seviyesine yükseltir. Alkali post karbon pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha doğal, sağlıklı hale getirir

Adıyaman Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Filtre Değişimi Montajı işlerinde

Adıyaman’da Güvenilir Adres.

Adıyaman Su Arıtma Sistemleri, Adıyaman da en çok satan Aquaplus Su Arıtma Cihazı Serisi 5 Aşamalı Coconat Karbon Filtre setine sahiptir. Adıyaman’da Marka değeri olan tek Su Arıtma Cihazıdır.   En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Adıyaman Su Arıtım Firması olarak, Siz değerli Hemşerilerimiz için özel tasarladığımız birbirinden güzel şık Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazlarımızın seçimini yapmadan önce bizleri 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak sizlere en uygun su arıtma cihaz modellerimizi birlikte belirleyelim.

“Adıyaman da Gelişi güzel tasarlanmış Muadil, Toplama, Fason üretim, kalitesiz filtreleme ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba ederek, Sağlığınızdan Olmayın!!”

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Seçimi

Adıyaman ilimizde Su kirliliğinin sebeplerini başında eskimiş Su isale boru hatları, altyapı sorunu konusunda hala büyük bir problem yaşamaktadır.

En önemli Su kaynağımız olan Gürlevik Suyunun Astbestli borular ile Şehre taşınması ve Köy ve baraj bölgesi yerleşim yerlerinde  baraj sularına karışan tarımsal zirai ilaçlamalara maruz kalması ve yeterli oranda Arıtım tesisinin olmaması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesi netice vermiştir. Yaşanılan hava kirliliği ve fabrika bacaları ve atıkları  doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Adıyaman Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kömür ve odun sobası kullanılması hava ve doğal olarak  su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranının yüksek olması ve beraberinde getirdiği hava kirliliğinin asit yağmurlarına dönüşmesi, zirai ilaçlamaların su kaynaklarına etkisi, içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

AQUAPLUS ARL 455

Adıyaman su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak ilimizde hizmet vermekteyiz. Adıyaman ve ilçeleri ile bölge Şehirleri olan Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adana, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Adıyaman’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 Yıl ürün garantisi verdiğimiz AquaPlus Marka su arıtma cihazımız ile Adıyaman halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular üretiyoruz,

Ayrıca Alkali seviyesi (+8,5pH) yüksek ve mineral zengini lezzetli sular içmeniz için özel filtrelerimiz ile Adıyaman’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da olduğu gibi Adıyaman ilimizde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman halkının su içim alışkanlıklarına uygun su arıtma cihazlarının satış ve hizmetini  vermekteyiz.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri, Adıyaman ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazınızı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size güvenilir, kaliteli içme suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Adıyaman ve GAP coğrafyasının en Sert Kireçli Sularına karşı En uygun fiyatta Su Arıtma Cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adıyaman ilinde su arıtma cihazı satışımızı yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile sürdürmekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygundur ve kolay ödeme seçenekleri sağlayan bir firmadır. Hediye “Mineral Filtresi”  ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adıyaman merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personellerimiz, Covid-19 tedbirleri kapsamında sterilizasyon ve hijyen kurallarına riayet eden, hızlı servis ağımız ile sizlere hizmete devam ediyoruz. Ücretsiz keşif, ücretsiz montaj ve filtre bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Merkez, Altınşehir, Kâhta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın ki; Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır. Tercihinizi, Bölgemizde Sürekli Hizmet veren, düzenli, disiplinli ve kendini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara