Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Besni Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      733 Okuma

AQUAPLUS ARL-455 STONİC SERİSİ

Özel Fiyat Kampanyası;

5 Aşamalı Sistem –  Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti – 12 Litrelik Antibakteriyel Metal Tank – 1100 iodine değerlerine sahip Post Karbon Coconut Tatlandırıcı Filtre –  Avrupa Lüx Musluk – 2 Yıl  Garanti

>> İŞTE FIRSAT  <<

Aquaplus Arl-455 Stonic

NEWBAHAR KAMPANYASI NAKİT FİYAT :  5.500

5 AŞAMLI SU ARITMA SİSTEMİ

Paket İçeriği

Multi Coconut Karbon Filtreleme
5 Aşamalı Filtre Sistemi
• 12″ Inline PP Sediment Filtre
• 12″ Inline Euro GAC Coconut Karbon Filtre
• 12″ Inline Euro CTO Blok Coconut Karbon Filtre
• 10″ Inline Euro Post Karbon Filtre
• 80 Gpd NoName Membran
• 10″ Inline Alkali Taş Filtre
• Avrupa Lüks Musluk
• 3.2 Galon Antibakteriyel Metal Tank (12 Lt)
• Shut-Off Valf
• Flow 400
• Hat Alma vanası 3/8
• 6 mt Su Arıtma hortumu
• 2 Yıl Garanti
• Garanti Belgesi

Opsiyonel 

• Pompa
• 24V 1,5A Adaptör

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüleri (cm): Cihaz: 29 (Boy) x 47 (En) x 40 (Yük.) Ağırlık: 19 kg
Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.
Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.
Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan, birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.
Otomatik Kapama Valfi: Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.
Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.
Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “food contact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.
Alkali Post Karbon Filtre: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suya magnezyum, kalsiyum, potasyum, sodyum gibi mineraller ekleyerek suyu pH 8 seviyesine yükseltir. Alkali post karbon pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha doğal, sağlıklı hale getirir

Besni Su Arıtma Cihazı

Besni Su Arıtma Sistemleri, Besni de en çok satan ürünlerimizden Aquaplus Su Arıtma Cihazı Serisi olan 5 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahip En iyi Arıtma Cihazıdır. 

En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Adıyaman Su Arıtım Firması olarak, Siz değerli Hemşerilerimiz için özel tasarladığımız, birbirinden güzel şık ve kaliteli Aquaplus Serisi Su Arıtma cihazlarımızın seçimi yapmadan önce bizleri; 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak sizlere, en uygun su arıtma cihazımızı birlikte belirleyelim.

Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtreleme ve sistematik hatalara sahip  cihazlara paranızı heba ederek, Sağlığınızdan Olmayın!!

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Seçimi

Adıyaman ilimizde ve Besni’mizde Su kirliliğine sebep faktörler; Hava kirliliği, tarımsal ilaçlamalar ve en önemlisi eskimiş içme suyu boru hattı altyapısı konusunda problem yaşamaktadır.

Su kaynaklarına, hava kirliliği sebebiyle asit yağmurları ve zirai ilaçların karışması sonucunda, içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmiştir. Yaşanılan Su kirliliğinin bir diğer sebebi ise fabrika bacaları ve atıklarının doğal su döngüsüne ve kaynaklarına etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Adıyaman Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak, kömür ve odun sobası kullanılması hava kirliliğine ve dolayısıyla doğal olarak  su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranının yüksek olması ve gerekse zirai ilaçlamaların su kaynaklarına etkisi, içme suyu kaynaklarında ve havzalarında kirlilik altında olduğunu görmekteyiz.

Tecrübe Kalite Güven

Adıyaman su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman ilinde hizmet vermekteyiz. Adıyaman ve ilçeleri ile birlikte bölge Şehirleri olan Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adana, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Besni’de de  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı, Aquaplus Su arıtma cihaz modellerimiz de 5 Yıl Ürün garantisi verdiğimiz, kapalı kasa su arıtma Cihazlarımızla, Besni’de halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular üretir,

Ayrıca alkali (pH) seviyesi yüksek ve mineral zengini Leziz su içmeniz için size özel filtrelerimiz ile Besni’de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da olduğu gibi Besni ilçemizde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman halkının su içim alışkanlıklarına en uygun su arıtma cihazımız ile hizmet vermektedir.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adıyaman ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazımızı bir gün içinde montajını ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı bileşenleri filtre ederek size sağlıklı, kaliteli içime suyunu sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Adıyaman ve Besni’mizin Sert Kireçli Sularına karşı en iyi Sistematiğe sahip,Fabrikasyon Cihazlarımızla, En uygun fiyatta su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adıyaman ilinde su arıtma cihazı satışlarımızla yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikasında sürdürmekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız, aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve hesaplıdır. Kolay ödeme seçenekleri sağlayan firmamız, “Mineral Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adıyaman merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personellerimiz, steril ve hijyen kurallarına riayet eden ve hızlı servis ağımız ile ücretsiz keşif ve ücretsiz montaj, filtre bakım hizmetlerimiz ile aynı gün  hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Merkez, Altınşehir, Kâhta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın ki ; Su Arıtma Cihazı bir kere alınır. Tercihinizi, Bölgemize Sürekli Hizmet veren, bölgemizde düzenli, disiplinli ve sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtma’dan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara