Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

İskenderun Su Arıtma cihazı

15 Ocak 2021      660 Okuma

İskenderun Su Arıtma cihazı

İskenderun Su Arıtma Sistemleri, İskenderun da en çok satan Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazı 6 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahip İskenderun’da tek Arıtma Cihazıdır. 

En iyi Donanım ödüllü NSF Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

İskenderun ilimize özel filtreleme sistemli Su Arıtma cihazlarımızın seçimi yapmak için bizi 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak  size uygun su arıtma cihazlarımız dan birini birlikte belirleyelim.

“Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtrelere ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba ederek Sağlığınızdan Olmayın!!”

Çocuklarınız için doğru su

Çocuklarınız için Doğru SU

İskenderun Su Arıtma Cihazı Seçimi

İskenderun ilimizde tarım arazileri ve ilaçlama ile birlikte Halep – Şam yolu üzerindeki trafik yoğunluğu ve hava alanı gibi hava kirliliğini artırıcı sebepler ile birlikte, su kirliliği ve en önemlisi eskimiş su isale altyapı sorunu  konusunda problem yaşamaktadır. Su kaynaklarının asit yağmurlarına maruz kalması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesi netice vermiştir.

Yaşanılan iklim değişikliği ve kuraklık doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

İskenderun Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kullanılan kömür ve odun sobasının çok  olması hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı su kaynaklarına etkisi gerekse hava kirliliğine sebep olmasıyla içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

İskenderun su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Hatay ilinde hizmet vermekteyiz. Hatay ve ilçeleri ile bölge Şehirleri Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya ve Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana illerimiz Hizmet verdiğimiz gibi  İskenderun’da Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi vermekteyiz  İskenderun halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular sunuyoruz,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek ve mineral zengini su içmesi için İskenderun’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Riva Serisi Cihazlarımız

İskenderun Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz’de olduğu gibi İskenderun ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak İskenderun halkının su içim alışkanlıklarına en uygun şekilde hizmet vermektedir.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Antakya ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize uygun en uygun cihazı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size en kaliteli ve en içime uygun halde sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan  Aquaplus Su Arıtma Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

İskenderun Bölgemizin Sert, Kireçli ve Kirletilmiş Sularına karşı en uygun sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

İskenderun ilinde su arıtma satışımız yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan Adıyaman Su Arıtım, “Multi Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

İskenderun merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personelleri, steril, hijyen kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Hatay ve İskenderun ilçeleri Altınözü Antakya ‎Arsuz Belen ‎Defne Dörtyol ‎Erzin‎ Hassa ‎ ‎Kırıkhan Kumlu Payas Reyhanlı‎ Samandağ‎ Yayladağı  ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara