Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Kahta Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      652 Okuma

Kahta Su Arıtma Cihazı

Kahta Su Arıtma Sistemleri olarak; Kahta da en çok satan su arıtma cihazımız olan Aquaplus Serisi Su Arıtma Cihazımız olan 6 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahip tek Fabrikasyon Cihazdır.

En iyi Donanım ödüllü, Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Adıyaman Su Arıtım Firması olarak, Siz değerli Hemşerilerimiz için özel tasarladığımız birbirinden güzel şık Aquaplus Serisi Su Arıtma cihazlarımızın seçimi yapmadan önce bizleri 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak sizlere en uygun su arıtma cihazımızı birlikte belirleyelim.

Dikkat!!! Kahta da Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtre ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba etmeyin, Sağlığınızdan Olmayın

Adıyamanın Tercihi Su Arıtma

Adıyaman Su Arıtma

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Seçimi

Kahta ilçemizde Su kirliliğinin önemli sebebi, eskimiş içme suyu boru hattı  altyapı sorunu konusunda problem yaşamaktadır.

Ayrıca Su kaynaklarının, hava kirliliği sebebiyle asit yağmurlarına ve tarımsal  zirai ilaçlara maruz kalması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesine neden olmuştur.

Yaşanılan hava kirliliğinin bir diğer sebebi ise fabrika bacaları ve atıklarının doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Adıyaman Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genelinde kömür ve odun sobası kullanılması hava kirliliğine ve doğal olarak  su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranının yüksek olması ve hava kirliliğine sebep olması, diğer taraftan bu kirliliğinin oluşturduğu asit yağmurları içme suyu kaynaklarına karışması sonucunda su havzasında büyük risk oluşturuyor.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Adıyaman su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman ilinde hizmet vermekteyiz. Adıyaman ve ilçeleri ile bölge Şehirleri olan Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adana, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Kahta’da da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Aquaplus Su arıtma cihazı modellerimizde 5 Yıl ürün garantisi verdiğimiz kapalı kasa su arıtma cihazımız ile Adıyaman halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular sunuyoruz ,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek (+8,5pH) ve mineral zengini Lezzetli su içmeniz için özel filtrelerimiz ile Kâhta’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Riva Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Riva Serisi Cihazlarımız

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da olduğu gibi Adıyaman ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman halkının su içim alışkanlıklarına en uygun şekilde hizmet vermektedir.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adıyaman ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazınızı sizin için belirler ve bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı bileşenleri filtre ederek size sağlıklı, kaliteli ve zengin sular sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Adıyaman ve GAP coğrafyasının Kireçli Sert ve Kirli Sularına Karşı En İyi Sistematiğe Sahip Su Arıtma Cihazlarımız En uygun fiyata satışın yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adıyaman ilinde su arıtma cihazı satışımız yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile sürdürmekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve kolay ödeme seçenekleri sağlayan firmamız Hediye “Multi Filtre ” ile piyasadaki farkı ortadadır.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adıyaman merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman steril ve hijyen kurallarına riayet eden ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Merkez, Altın şehir, Kâhta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız

Şunu unutmayın ki ; Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır. Tercihinizi, Bölgemizde Sürekli Hizmet veren, düzenli disiplinli kendini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2023 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara