Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Kahta Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      1078 Okuma

AQUAPLUS ARL-455 STONİC SERİSİ

ÖZEL NAKİT FİYAT KAMPANYASI

5 Aşamalı Sistem –  Avrupa (EuroSet) İnline Coconut Filtre Seti – 12 Litrelik Antibakteriyel Metal Tank – 1100 iodine değerlerine sahip Post Karbon Tatlandırıcı Filtre –  Avrupa Lüx Musluk – 2 Yıl  Garanti

>> İŞTE FIRSAT  <<

Aquaplus Arl-455 Stonic

NEWBAHAR KAMPANYASI NAKİT FİYAT : 5.500

5 AŞAMLI SU ARITMA SİSTEMİ

Paket İçeriği

Multi Coconut Karbon Filtreleme
5 Aşamalı Filtre Sistemi
• 12″ Inline PP Sediment Filtre
• 12″ Inline Euro GAC Coconut Karbon Filtre
• 12″ Inline Euro CTO Blok Coconut Karbon Filtre
• 10″ Inline Euro Post Karbon Filtre
• 80 Gpd NoName Membran
• 10″ Inline Alkali Taş Filtre
• Avrupa Lüks Musluk
• 3.2 Galon Antibakteriyel Metal Tank (12 Lt)
• Shut-Off Valf
• Flow 400
• Hat Alma vanası 3/8
• 6 mt Su Arıtma hortumu
• 2 Yıl Garanti
• Garanti Belgesi

Opsiyonel 

• Pompa
• 24V 1,5A Adaptör

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüleri (cm): Cihaz: 29 (Boy) x 47 (En) x 40 (Yük.) Ağırlık: 19 kg
Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.
Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.
Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan, birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.
Otomatik Kapama Valfi: Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.
Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.
Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “food contact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.
Alkali Post Karbon Filtre: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suya magnezyum, kalsiyum, potasyum, sodyum gibi mineraller ekleyerek suyu pH 8 seviyesine yükseltir. Alkali post karbon pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha doğal, sağlıklı hale getirir

Kahta Su Arıtma Cihazı

Kahta Su Arıtma Sistemleri olarak; Kahta da en çok satan su arıtma cihazımız olan Aquaplus Serisi Su Arıtma Cihazımız olan 5 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahip tek Fabrikasyon Cihazdır.

En iyi Donanım ödüllü, Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Adıyaman Su Arıtım Firması olarak, Siz değerli Hemşerilerimiz için özel tasarladığımız birbirinden güzel şık Aquaplus Serisi Su Arıtma cihazlarımızın seçimi yapmadan önce bizleri 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak sizlere en uygun su arıtma cihazımızı birlikte belirleyelim.

Dikkat!!! Kahta da Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtre ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba etmeyin, Sağlığınızdan Olmayın

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Seçimi

Kahta ilçemizde Su kirliliğinin önemli sebebi, eskimiş içme suyu boru hattı  altyapı sorunu konusunda problem yaşamaktadır.

Ayrıca Su kaynaklarının, hava kirliliği sebebiyle asit yağmurlarına ve tarımsal  zirai ilaçlara maruz kalması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesine neden olmuştur.

Yaşanılan hava kirliliğinin bir diğer sebebi ise fabrika bacaları ve atıklarının doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Aquaplus Arl 455 Stonic Seri Su Arıtma

Adıyaman Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genelinde kömür ve odun sobası kullanılması hava kirliliğine ve doğal olarak  su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Kullanılan kömürün karbondioksit oranının yüksek olması ve hava kirliliğine sebep olması, diğer taraftan bu kirliliğinin oluşturduğu asit yağmurları içme suyu kaynaklarına karışması sonucunda su havzasında büyük risk oluşturuyor.

Adıyaman su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman ilinde hizmet vermekteyiz. Adıyaman ve ilçeleri ile bölge Şehirleri olan Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adana, İskenderun illerimize Hizmet verdiğimiz gibi Kahta’da da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF Sertifikalı Aquaplus Su arıtma cihazı modellerimizde 5 Yıl ürün garantisi verdiğimiz kapalı kasa su arıtma cihazımız ile Adıyaman halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı sular sunuyoruz ,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek (+8,5pH) ve mineral zengini Lezzetli su içmeniz için özel filtrelerimiz ile Kâhta’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Adıyaman Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da olduğu gibi Adıyaman ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Adıyaman halkının su içim alışkanlıklarına en uygun şekilde hizmet vermektedir.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Adıyaman ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun su arıtma cihazınızı sizin için belirler ve bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı bileşenleri filtre ederek size sağlıklı, kaliteli ve zengin sular sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtım Cihazları, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Adıyaman ve GAP coğrafyasının Kireçli Sert ve Kirli Sularına Karşı En İyi Sistematiğe Sahip Su Arıtma Cihazlarımız En uygun fiyata satışın yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Adıyaman ilinde su arıtma cihazı satışımız yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile sürdürmekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve kolay ödeme seçenekleri sağlayan firmamız Hediye “Multi Filtre ” ile piyasadaki farkı ortadadır.

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Adıyaman merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman steril ve hijyen kurallarına riayet eden ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Merkez, Altın şehir, Kâhta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Şunu unutmayın ki ; Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır. Tercihinizi, Bölgemizde Sürekli Hizmet veren, düzenli disiplinli kendini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara