Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Hatay Su Arıtma Cihazı

29 Ağustos 2020      173 Okuma

Hatay Su Arıtma Cihazları

Hatay Su Arıtma Sistemleri, Antakya da en çok satan Aquaplus Marka Su Arıtma Cihazımız  6 Aşamalı Coconat Karbon Filtreleme setine sahip Hatay’da tek Arıtma Cihazıdır. 

En iyi Donanım ödüllü, NSF Sertifikalı Güvenilir ve Garantilidir.

Hatay bölgemizde su sorunu hat safhalarda olması gereği  özel tasarladığımız Su Arıtma cihazlarımızın seçimi yapmak için bizi 0552 815 74 02 danışma hattımızdan arayarak  bütçenize en uygun Sertifikalı su arıtma cihazlarımız dan birini  birlikte belirleyelim.

Gelişi güzel tasarlanmış kalitesiz filtre ve sistematik hatalara sahip üreticisi tarafından içeriği yalanlarla doldurulmuş cihazlara paranızı heba etmeyin, Sağlığınızdan Olmayın!!

Temiz Su ile Saglıklı Gelecek

Temiz Su ile Sağlıklı Gelecek

Antakya Su Arıtma Cihazı Seçimi

Hatay ilimizde Amik ovasında ki tarım arazilerindeki ilaçlama ile birlikte Halep – Şam yolu üzerindeki trafik yoğunluğu ve hava alanı gibi hava kirliliğini artırıcı sebepler ile birlikte, su kirliliği ve en önemlisi sebeplerinden biriside  eskimiş Su isale  altyapı sorunu  konusunda büyük problem yaşamaktadır. Su kaynaklarının hava kirliliği nedeni ile asit yağmurlarına maruz kalması sonucunda içme suyu kaynaklarının riskli duruma gelmesi netice vermiştir.

Yaşanılan iklim değişikliği ve kuraklık  neticesinde doğal su döngüsüne etkisi oldukça yüksek olmuştur.

Hatay Su Arıtma Kirlilik Sebepleri

Şehirde genel olarak kullanılan kömür ve odun sobası olması hava ve su kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerek kullanılan kömürün karbondioksit oranı su kaynaklarına etkisi gerekse hava kirliliğine sebep olmasıyla içme suyu kaynaklarının oldukça etki altında olduğunu görmekteyiz.

Water Expres Pro Şeffaf Lüks Kasa

Express Water Pro Su Arıtma Cihazı

EXPRES WATER – RAVENT COOLL

Antakya su arıtma cihazı

Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Hatay ilinde hizmet vermekteyiz. Hatay ve ilçeleri ile bölge Şehirleri Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun, Adana illerimiz Hizmet verdiğimiz gibi  Antakya’da  Adıyaman Su Arıtım olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

NSF sertifikalı Su arıtma cihazı modellerimizde 5 yıl ürün garantisi verdiğimiz ürünlerimiz olan kapalı kasa su arıtma cihazımız ile  Antakya halkımıza güvenilirliği sertifikalandırılmış sağlıklı içme  suyu sunuyoruz,

Ayrıca alkali seviyesi yüksek ve mineral zengini su içmeniz için Hatay’da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Setra Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Setra Serisi Cihazlarımız

Hatay Su Arıtma Cihazı Nedir?

Tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz’de olduğu gibi Hatay ilinde hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri olarak Hatay halkının su içim alışkanlıklarına en uygun şekilde hizmet vermektedir.

En iyi su arıtma cihazı iddiasıyla hizmet veren Adıyaman Su Arıtım Sistemleri Antakya ilinin tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun ücretsiz Keşif ile sizlere ulaşan konusunda Uzman Personellerimiz bütçenize ve ailenize en uygun cihazı bir gün içinde montajı ve kurulumu yapılmaktadır.

Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan sağlığa zararlı kimyasal bileşenleri filtre ederek size en kaliteli ve içime en uygun halde sular sunar. +8,5 pH garantisi veren en kaliteli su arıtma cihazı olan Aquaplus Su Arıtma Cihazlarımız, kapalı kasa 6 aşamalı olarak evinize ulaşır.

Düzenli olarak filtre değişimleri Firmamız tarafından takip ve değişimi yapıldığı sürece hiçbir zaman su kalitesinde azalma olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Hatay ve Amik ovası coğrafyasınınım Sert Kireçli Sularına karşı  en uygun sistematiğe sahip en uygun fiyata su arıtma cihazı satışı yapmaktayız.

Adıyaman Su Arıtım Cihazı Fiyat Politikası

Hatay ilinde su arıtma satışımız yıllardır aynı kalitede ve aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihaz fiyatlarımız aynı kalite ve aynı standartları sağlayan diğer firmalara göre çok daha uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan bir firma olan Adıyaman Su Arıtım, “Mineral Filtre ” hediyesi ile piyasadaki farkı ortadadır.

İşinde Uzman Teknik Servis

İşinde Uzman Teknik Servis

Adıyaman Su Arıtım Servisi Hizmet Ağımız

Antakya merkez ile birlikte tüm ilçe ve mahallelerimizde konusunda uzman personelleri, steril, hijyen, Covid-19 kurallarına riayet eden  ve hızlı servis ağımız ile sizlere ücretsiz keşif, ücretsiz montaj,  bakım hizmetlerimiz ile aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Hatay ve ilçeleri Altınözü, Antakya, ‎Arsuz, Belen, ‎Defne, Dörtyol, ‎Erzin‎, Hassa, ‎İskenderun, ‎Kırıkhan, Kumlu Payas, Reyhanlı‎, Samandağ‎ ve Yayladağı  ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Lexusu Aquaplus Seri Su Arıtma

Lexus Aquaplus Seri Su Arıtma

Aquaplus Lexus Serisi Cihazlarımız

Şunu unutmayın ki  Su Arıtma Cihazı Bir Kere alınır Tercihinizi, Sürekli Hizmet veren, bölgede düzenli sürekliliğini kanıtlamış Kurumsal bir firma olan Adıyaman Su Arıtımdan alınır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtım

© 2022 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemleri | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara