Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Mineralli Su Arıtma Cihazları

26 Ağustos 2020      958 Okuma

Mineralli su arıtma cihazları

Suya extra mineral katarak magnezyum, potasyum, kalsiyum, sodyum ve lityum gibi mineraller açısından suyu zengin hale getirir.

Şebeke Sularında Mineral varmıdır?

Musluğumuzdan akan sular olsun  ya da hazır Pet şişe Damacana sulardan çok miktarda mineral alamayız, mineralli su arıtma cihazları vücudumuza gerekli olan minerallerin çoğunu, %100 organik katkı maddesi içermeyen filtreleri yoluyla suya katılarak sağlıklı, antioksidan özelliğe sahip su tüketme fırsatı sunar, hücrelerimize zarar veren serbest radikallerin dolaşımını engellemeye yardımcı olur.

Multi Mineral Filtre Destegi

Multi Mineral Filtre Destegi

Mineral Filtre Sağlıklımdır?

Mineral filtreye sahip su arıtma cihazları bebeklerin gelişimi için de son derece sağlıklıdır. Ancak her mineral filtreli su arıtma cihazı sağlıklıdır diyemeyiz. Cihazların içinde bulunan mineral filtrelerinin yukarıdaki başlığımızda da belirttiğimiz gibi FDA ya da TSE onaylı sertifikalara sahip olmasına dikkat etmeliyiz ve sağlığımız için uygun olan mineral filtreleri %100 organik ham maddelerden yapılmış, içinde yapay aroma vb. kimyasal maddeler bulunmayan filtrelerdir. Özellikle ev tipi su arıtma cihazı seçerken çocuklarımızın sağlığı açısından kaliteli bir mineral filtreye sahip olduğuna emin olunmalıdır.

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara