Adıyaman Su Arıtma Evsel ve Endüstriyel Sistemler

Suyun Canlılığını Koruyoruz!

27 Ağustos 2020      711 Okuma

Arıtılmış Suyun Canlılığını Koruyoruz!

Evliya Çelebi’yi duymayanınız, bilmeyeniniz yoktur.  17. yüzyılın önde gelen gezginlerinden biri olan Evliya Çelebi yıllarca Osmanlı topraklarını gezer ve gördüklerini Seyahatname adlı eserinde toplar.

Aslında Evliya Çelebi, gördüğü bir rüya üzerine gezmeye başlamıştır, 51 yıl süren seyahati sonunda da eserini yazar. Rüyada meydana gelen bir dil sürçmesi sonucunca “Şefaat ya Resulullah diyecek yerde seyahat demişiz.” diyerek aktarır yola çıkış öyküsünü. Yolculuğu sırasında da ölümsüzlük suyunu arar, durur yine yıllarca.

“Ölümsüzlük suyunu arayan sadece Evliya Çelebi değildir; dünyanın pek çok gezgini, bilim adamı, kralı ve kraliçesi de bu suyu arar. Su ölümsüzlüğün simgesi haline gelir bu sayede”

Suyun ölümsüzlüğün simgesi olması demek yaşamın simgesi olması demek. Sağlıklı, mutlu, uzun bir ömre sahip olmak isteyenlere doktorların, uzmanların ilk önerisi yeteri kadar su içmeleri.

günde en az 2 litre su içelim

Sağlıklı, uzun bir yaşam için nasıl su içmeliyiz?

Sağlıklı su içmeliyiz. Sağlıklı su içmediğimiz için ağzımız kurur, başımız ağrır, döner, kaslarımızda spazmlar oluşur, düşünme ve odaklanmada sıkıntı yaşarız hatta sudan bulaşan organizmalar ve virüsler nedeniyle hastalanırız. Dünya Sağlık Örgütü’nün yaptığı araştırmalara göre kirli suların kullanımı ve sanitasyon yetersizliği nedeniyle ortaya çıkan ishal sonucu her yıl 502 bin kişi ölmekte. Bu rakam Bolu, Edirne gibi pek çok ilimizin nüfusundan daha fazla.
Sağlıklı suyu biraz açacak olursak; sağlığımıza olumlu katkı sağlayan, berrak, içinde organik, inorganik ya da demir ve mangan gibi elementler, arsenik, nitrat gibi maddeler bulunmayan, endüstriyel atıklardan arındırılmış, mikroorganizmalar içermeyen sudur. Sağlıklı su demek, temiz, berrak, taze ve canlılığını koruyan su demektir.

Her su canlılığını korur mu? Suyu yeniden canlandırabilir miyiz?

Adıyaman Su Arıtma Cihazları şebekeden gelen suyunuzu temiz, berrak, sağlıklı, taze, lezzetli suya çevirir. Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddeleri uzaklaştırır. Su bu sayede canlılığını korur, sağlıklı olur. Canlılığını koruyan su içtiğinizde enerjiniz yerindedir.

Adıyaman Su Arıtma Cihazı olan evler musluklarından akan suyu doya doya içebilir, çay, kahve ve yemek yaparken, sebze ve meyve yıkarken kullanabilirler. Canlılığını koruyan su öncelikle bize enerji verir, tüm vücut sistemlerimizin düzgün çalışmasına katı sağlar, cildimizi, saçlarımızı canlandırır, bağışıklık sistemimizi, kaslarımızı güçlendirir. Üstelik bu sayede hem sağlıklarını hem de aile bütçelerini korumuş olurlar.

Adıyaman Su Arıtma Cihazları farklı ihtiyaçlar için farklı özelliklere sahiptir. Tezgâh altında kullanabileceğiniz tezgâh altı su arıtma cihazları olduğu gibi tezgâh üstünde de kullanabileceğiniz tezgâh üstü su arıtma cihazları vardır.

Su arıtma cihazlarımız için daha kapsamlı bilgi için  linkine tıklayabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre doğru su arıtma cihazını en uygun fiyatla sunarız. Pek çok farklı fiyat aralığında su arıtma cihazı ile karşılaştığınızı biliyoruz. Bu noktada sağlığınız ve ailenizin sağlığı için güvendiğiniz bir marka su arıtma cihazı seçmenizi öneririz.

Dilerseniz “Su arıtma cihazlarının fiyatları neye göre değişir?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Adıyaman Su Arıtma Cihazları ile siz de daha sağlıklı su ile tanışabilir, ailenizi tanıştırabilir, suyun canlılığını hayatınıza aktarabilirsiniz.

Su arıtma cihazlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir, 0552 8157402 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Her zaman Sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı günler yaşamanızı dileriz…

Makale Yazarı ; Adıyaman Su Arıtma

© 2024 Adıyaman Su Arıtma Evsel & Endüstriyel Sistemler | Tüm hakkı saklıdır.

Hemen Ara